Sensitivity önerisi

Cidden azmış 400 DPI 1.0'a az diyordum ben.

Hocam mesele mouse de bitiyor biraz da. Benim mouse çok kaliteli değil bu yüzden hızlı çevirmelerde mouse okuyamıyor. MX518 alacağım sensörü iyi olduğu için. Şu an bile tam verim alamıyorum.

Koldan oynamak benim için her zaman daha iyi olmuştur.

Hocam mesele mouse de bitiyor biraz da. Benim mouse çok kaliteli değil bu yüzden hızlı çevirmelerde mouse okuyamıyor. MX518 alacağım sensörü iyi olduğu için. Şu an bile tam verim alamıyorum.

Koldan oynamak benim için her zaman daha iyi olmuştur.

Anladım benim mouseda okumasa ben de bu hassasiyeti kullanırdım aslında mantıklı.

Anladım benim mouseda okumasa ben de bu hassasiyeti kullanırdım aslında mantıklı.

Hocam yanlış anlamışsınız. Benim mouse okuyamıyor ve ben düşükte oynuyorum. Düşükte oynamak kolunuzu ve mouse'yi daha çok hareket ettirmek demek. Aslında bu mouse ile yüksek hassasiyette oynamam gerekir ama alışkanlık işte. :)

CS:GO oynarken son zamanlarda oynadığım hassasiyet ayarı çok düşük geliyor bu yüzden yükseltiyorum. Çok fazla geliyor tam bir ayar bulamadım. Var mı bir hassasiyet öneriniz?
400 DPI. 1.15.
biryerde görmüştüm 800ü kullandığın dpi ile bölersen çıkan sonuç en iyi hassasiyettir diye geçiyordu
örneğin: 800/1600=0,5 800/800=1 800/400=2 gibi ben şahsen denedim ve gerçek anlamda rahat kullandğım senaryolar bu ayarı yaptığım senaryoalrdı

Yeni konular

Geri
Yukarı