Seohocasındaki maddelerini yapmak yeterli olur mu?

Bakın bu maddeler önemli elbette ama asıl önemli olan ve içerik üreticisinin göz önünde bulundurması gereken içeriğin kullanıcılara bir fayda sunması. Siz gereksiz bir konudaki içeriği SEO uyumlu yazsanız da bir şeye yaramaz. İçeriğin kullanıcılar gözünde bir işe yaramalı. Bu iş fayda olur yarar olur eğlence olur orası ayrı mesele.

Bu maddelere uyarak birden bire yazmak çok zor sayılmaz ama sürekli pratik yaparak yani yazarak ve SEO'ya uygun yazılmış içeriklerin yapısını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Bu maddelerle günlük 500, aylık 10.000 organik ziyaretçi gelir mi?

Günlük 500 ziyaretçinin siteye gelmesi için ve aylık 10.000 ziyaretçi givi büyük bir sayıya ulaşılması sadece SEO uyumlu makaleyle olmaz. Sunduğunuz içeriklerin kalitesi buna etken ve bunun yanında Sitenize düzenli olarak SEO çalışması yaptırmanız gerekli. SEO denilen kavram birden bire yaptım bitti gibi bir şey değil. Sürekli devam edilen bir süreç.

Site büyütmek bir çocuk yetiştirmek gibi büyük emek vermek gerek. Birdem bire hiçbir şey olmaz. Kolay gelsin.

Bakın bu maddeler önemli elbette ama asıl önemli olan ve içerik üreticisinin göz önünde bulundurması gereken içeriğin kullanıcılara bir fayda sunması. Siz gereksiz bir konudaki içeriği SEO uyumlu yazsanız da bir şeye yaramaz. İçeriğin kullanıcılar gözünde bir işe yaramalı. Bu iş fayda olur yarar olur eğlence olur orası ayrı mesele.

Bu maddelere uyarak birdenbire yazmak çok zor sayılmaz ama sürekli pratik yaparak yani yazarak ve SEO'ya uygun yazılmış içeriklerin yapısını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Günlük 500 ziyaretçinin siteye gelmesi için ve aylık 10.000 ziyaretçi givi büyük bir sayıya ulaşılması sadece SEO uyumlu makaleyle olmaz. Sunduğunuz içeriklerin kalitesi buna etken ve bunun yanında sitenize düzenli olarak SEO çalışması yaptırmanız gerekli. SEO denilen kavram birdenbire yaptım bitti gibi bir şey değil. Sürekli devam edilen bir süreç.

Site büyütmek bir çocuk yetiştirmek gibi büyük emek vermek gerek. Birdem bire hiçbir şey olmaz. Kolay gelsin.

Tabii ki gereksiz yazılar olmayacak. wpmavi.com gibi fakat mobil uygulamalar, kodlama ve internetten para kazanma gibi konular olacak. Yazılar maximum 2000 kelime olacak ve asla gereksiz yazılar olmamasıyla birlikte SEO uyumlu olacak. Tüm yazıları SEO uyumlu yapacağım.

İstediğim ziyaretçi sayısınına ulaşabilir miyim?

Kitabını okumuştum şahsen yararlı içerikler paylaşıyor.
Şahsi fikrim yetersiz diye düşünüyorum. Şahsen bildiklerini anlatmıyor. Bilineni anlatıyor.
Ama şunu da belirtmek isterim az içerik olan bir sektör için yapılan her iş değerlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı