Steam Sepetimdeki hangi oyunları almalıyım?

fatih murdock

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16
Anakart
RTX 3050M
İşlemci
5600H
Merhaba herkese.

Steam yaz indirimlerinde bir miktar bütçe ayırdım. Ancak aklım da hala Game Pass almak da var ancak Game Pass alırsam muhtemen Spider-Man oyununu alamayacağım.

Aşağıda ki attığım resim de ki oyunları oynamak istiyorum ve birkaç kez videolarına da denk gelmiştim. Sizlere sorum sepette bulunan oyunların hangilerini oynadınız ve önerip önermeyeceğiniz olacak. Şimdiden teşekkürler 🙏🏼

not: asaasing Creed Ezio serisini daha önce almıştım ancak Brotherhood unutmuşum. Sonra zaten zam geldi ve şimdi tekrar alayım dedim. Bildiğim kadarıyla serinin devamı ve almak gerekli. Almadan yani 2. oyundan direkt revoltionsa geçilir mi?

not 2: The Evil Within serisini bayağıdır istek listemde. Bu iki oyun da fiyatına değer mi ve genel olarak oynanışı nasıl? Kendini çok zorlayan oyunları çok sevmiyorum. Daha önce benzer Resident Evil serisini oynamıştım.

Screenshot_2023-07-03-13-14-24-150-edit_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese.

Steam yaz indirimlerinde bir miktar bütçe ayırdım. Ancak aklım da hala Game Pass almak da var ancak Game Pass alırsam muhtemen Spider-Man oyununu alamayacağım.

Aşağıda ki attığım resim de ki oyunları oynamak istiyorum ve birkaç kez videolarına da denk gelmiştim. Sizlere sorum sepette bulunan oyunların hangilerini oynadınız ve önerip önermeyeceğiniz olacak. Şimdiden teşekkürler 🙏🏼

not: asaasing Creed Ezio serisini daha önce almıştım ancak Brotherhood unutmuşum. Sonra zaten zam geldi ve şimdi tekrar alayım dedim. Bildiğim kadarıyla serinin devamı ve almak gerekli. Almadan yani 2. oyundan direkt revoltionsa geçilir mi?

not 2: The Evil Within serisini bayağıdır istek listemde. Bu iki oyun da fiyatına değer mi ve genel olarak oynanışı nasıl? Kendini çok zorlayan oyunları çok sevmiyorum. Daha önce benzer Resident Evil serisini oynamıştım.

Eki Görüntüle 1845608
Brotherhood'un Deluxe versiyonunu almanı tavsiye ederim.Hem benim şahsen 2.oyundan daha fazla sevdiğim bir oyun,hem de Deluxe versiyonu normalde artık satılmıyor.Bir hata sonucu Steam marketinden kaldırılmadı ve her an kalkabilir.Başka bir yerden satın alma şansınız olmadığı içinde koleksiyonluk değeri vs.oldukça fazla.

Conan yerine alabileceğin oyunlar:

Celeste
Yes, Your Grace
Metro Exodus

Üçü de bin basar Conan'a ki üçü ancak Conan parası ediyor (sepetindeki).

Conan yerine alabileceğin oyunlar:

Celeste
Yes, Your Grace
Metro Exodus

Üçü de bin basar Conan'a ki üçü ancak Conan parası ediyor (sepetindeki).
Üçü de var. Daha önce almıştım. Aslında Conanı seçmemim sebebi ark tarzı oyunları seviyor olmam. Bir şeyler inşa etme, hayatta kalma gibi şeyler benim hoşuma gidiyor. Tabi Conanı da tek oynayacağım nereye kadar sarar bilmiyorum. Maksat uzun ömürlü olsun 3 5 saatte bitmesin. Sepette ki çoğu oyunu bilerek uzun süren oyunlardan seçtim.
Sadece Spiderman den vaz geçecek gibiyim. Ekstra bir hayranlığım da yok sadece oynamak istemiştim.

Maksat uzun ömürlü olsun 3 5 saatte bitmesin.
Oyun sayın eğer fazlaysa bu kafa yapısında olmamalısın bence. Ben de aynı şekilde düşünüyordum yakın zamana kadar ama sonra iş + işten eve geliş saati şu bu derken uzun oyunlardan ziyade kısa ama güzel oyunlara yönelmeye başladım. Bir oyun sırf 100 saat oynatıyor diye alınmaz bana kalırsa. Çünkü 100 saatin belki sadece 10 saati güzel, kalanları ortalama olacak, o da ideal değil.

Hem uzun hem güzel olsun diyorsan Spellforce III var, iki eklentisiyle birlikte 45 TL civarı. Eklentisiz 18-20 TL civarı bir şeydi. Onun dışında Pillars of Eternity serisi var, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning var. Üstüne az eklersen Final Fantasy XV var. Conan'ın fiyatı da gayet uygun bu arada da o tarz bir oyun yerine daha tatmin edici bir şey tavsiye edeyim dedim. İnşa-hayatta kalma vs. seviyorsanız o da olabilir tabi.

Geri
Yukarı