Steam sepetimdeki oyunları önerir misiniz?

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu oyunları alacağım ek olarak Mafia 2 alacağım 1 çok pahalı birinci oyun oynamadan 2 oynanır mı? Raft'a zam geleceğini düşündüğüm için almak istiyorum Borderlands oynamadım ama herkes öneriyor indirim miktarıda farming Simulator 2017'de arkadaşla oynamak için alacağım 19 pahalı.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    118,1 KB · Görüntüleme: 172
- Raft tek sıkıyor, Online oynamak lazım çok eğlenceli bir arkadaşla birlikte. Sal da 2 kişi survive oyunu.
- Fear 1-2-3 bitirdim, çok temiz bir gerilim FPS'si, özellikle 3 çok güzeldi.
- Borderlands beni sarmadı oynadım sevmedim.
- BioShock bayağı güzel eski oyun.
- Farming Simulator efsane güzel bence.

Özetle, borderlandlar hariç çok öneririm.

- Raft tek sıkıyor, Online oynamak lazım çok eğlenceli bir arkadaşla birlikte. Sal da 2 kişi survive oyunu.
- Fear 1-2-3 bitirdim, çok temiz bir gerilim FPS'si, özellikle 3 çok güzeldi.
- Borderlands beni sarmadı oynadım sevmedim.
- BioShock bayağı güzel eski oyun.
- Farming Simulator efsane güzel bence.

özetle, borderlandlar hariç çok öneririm.

Peki Borderlands oyunu grafikleri nasıl amacı ne oyunun?

Borderlandsleri kesinlikle alın. Looter-Shooter türünün açık ara en iyisi. Mizahi da çok iyi olan bir oyun. Şahsen bioshock oyunları bana göre çöp ama seviliyor. Arkadaş yoksa raft almayın. Farming simulator’de çıkarılabilir. Farming simülatör ya da raft’ı çıkarıp Batman arkham collection ile spec ops the line ekleyin.

Batman Arkham Collection da sepete ekle, 3 oyunu veriyor.

Onu almıştım.

Borderlands'leri kesinlikle alın. Looter-shooter türünün açık ara en iyisi. Mizahi da çok iyi olan bir oyun. Şahsen BioShock oyunları bana göre çöp ama seviliyor. Arkadaş yoksa Raft almayın. Farming Simulator'de çıkarılabilir. Farming Simulator'ya da Raft'ı çıkarıp Batman Arkham Collection ile Spec Ops The Line ekleyin.

Batman Arkham aldım arkadaş var Raft ve fs için Spec Ops aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı