Series S 1 Sene Microsoft Garantisi Var mı?

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Bugün PS4 Slim verip 1400TL karşılığında Series S aldım. Alma sebebim 4K TV yok 900p 50 ekran TV ve HP 1080p 60Hz monitör var ve Game Pass nimeti için tercih ettim. Duracell şarj edilebilir pil 1300MAH ve şarj etme cihazını aldım. Kutusu hafif deforme olmuş ancak güvenlik bandı sağlamdı. Toplu geldikleri için birbirine bantlıymış ondan öyleymiş ne kadar doğru bilemem. Cihazın seri numarasından aldığım esnafta garantisini başlattık 17.11.2023 tarihine kadar garantili yazıyor. Şimdi cihazım 1 yıl Microsoft güvencesinde mi? Cihaz PS4'ten daha mı iyi 60FPS oynamak eminim aşırı zevkli gelecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcisi PS5 bile aynı işlemciye sahip grafik işlemcisi GTX 1660 Super dengi SSD quick resume falan bunları saymıyorum bile.

Cihaz yurt dışıysa 1 sene garantili.

İşlemcisi PS5 bile aynı işlemciye sahip grafik işlemcisi GTX 1660 Super dengi SSD quick resume falan bunları saymıyorum bile.

Cihaz yurt dışıysa 1 sene garantili.
Cihazda siyah ekran sorunu yaşadım geceden beri açıktı cihaz. Oyun oynarken durdum markete falan girdim bakındım. Geri geldim siyah bir ekran kapattım açtım anca düzeldi

Geri
Yukarı