Çözüldü Xbox Series S'in Microsoft garantisi erken başlamış

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kadir1221

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıya linkini bırakacağım siteden ithalatçı garantili bir şekilde Xbox Series S almayı düşünüyorum. Yorumlarına baktığımda aldıkları tarihten önce Microsoft garantisinin başlamış olduğu yazıyor. Yani bunu ürünü açmadan yapabiliyorlar mı? Yoksa ürünü açıp da mı garantiyi başlatıyorlar? Ama ürünün Yorumlarında. çoğu kişi sıfır bir şekilde geldiğini de yazmışlar. Ama yine aynı şekilde çoğu kişi de garantinin önceden başladığını yazmışlar. Şimdi bu ürün sıfır değil mi? Ben hiçbir şey anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu 512 GB Beyaz (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Trendyol

Aynı yerden geçen ay aldım. Aynı satıcı. Faturanız mailinize gelmiştir. Microsoft müşteri hizmetlerine durumu anlatın. Sizden faturayı mail etmenizi istiyolar. Sonrasında aldığınız tarihten itibaren 1 yıl Microsoft garantili oluyor. Sistemde görüntüle ye biliyosunuz.

Aynı yerden geçen ay aldım. Aynı satıcı. Faturanız mailinize gelmiştir. Microsoft müşteri hizmetlerine durumu anlatın. Sizden faturayı mail etmenizi istiyolar. Sonrasında aldığınız tarihten itibaren 1 yıl Microsoft garantili oluyor. Sistemde görüntüle ye biliyosunuz.
Henüz almadım. Ama satıcıya sorduğumda Microsoft garantisi olmadığını söyledi.

Geri
Yukarı