Series S alınır mı?

@TheworstD32132 ben İstanbul'da yaşıyorum, PC KKTC'de. Laptop bazen sinir ediyor, grafiklerle oynayıp 10 FPS fazla alayım diye ne hallere giriyorum. Optimizasyonu sıkıntılı oyunları saymıyorum bile, oynamak isteyip oynayamadığım oyunlar da var. Series S alırsam 1080p monitörümde kullanacağım, oyunlarda sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Olur da İstanbul'da durum değişirse ya oraya götürürüm ya da satar PC'ye yükseltme yaparım.

Bu kadar sebep varken hala da aklımı kurcalamıyor da değil tabi, kaç sene daha ömrü vardır Series S'in? 🙂

@havalinick o da aklıma geldi ama anakart sıkıntıda bırakıyor, işlemciyi yükseltmeye kalksam muhtemelen yetmeyecek. SSD kronik sorunlu, sorunsuz çalışıyor ama ne olacağı belli değil. M.2 takayım desem ona da desteği yok. Böyle de kendimi inandırmaya çalışıyor gibi oluyorum ama... 😀

Oyun fanatiği değilsen saatlerini harcamıyorsan bence mükemmel tercih. Ben aldım 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum. Bilgisayarda oyun oynardım ama konsol çok daha pratik geldi.

Sadece oyun oynayacaksanız Xbox almak mantıklı bilgisayarınızı video, film vs. için kullanırsınız çok eski parçalarınız yok zaten.

Bende şu an yurtdışındayım hocam bundle halinde 279 euro hatta ikinci elde 200 euroya kadar. Bulunabiliyor.
Bence tam tersine PC'de sorun hile vs derken konsol çok daha rahat eğer mod vs gibi şeyler yapmıyorsanız. Ben tüm konsolları kullandım s gerçekten çok sevimli ve rahat bir konsol atın çantaya tatile götürün o derecede sıfır ses sıfır sorun.
Görüntü olarak da exc oyunlarda gayet iyi performans veriyor 3.partide ise geliştiriciye bağlı Hogwarts denedim gayet iyiydi aynı şekilde MW2 için 120 FPS modu var bu fiyatta bu değerler çok iyi ayrıca nesil bitene kadar da oyun çıkacağını unutmayalım bu makineye.

Bende şu an yurtdışındayım hocam bundle halinde 279 euro hatta ikinci elde 200 euroya kadar. Bulunabiliyor.
Bence tam tersine PC'de sorun hile vs derken konsol çok daha rahat eğer mod vs gibi şeyler yapmıyorsanız. Ben tüm konsolları kullandım s gerçekten çok sevimli ve rahat bir konsol atın çantaya tatile götürün o derecede sıfır ses sıfır sorun.
Görüntü olarak da exc oyunlarda gayet iyi performans veriyor 3.partide ise geliştiriciye bağlı Hogwarts denedim gayet iyiydi aynı şekilde MW2 için 120 FPS modu var bu fiyatta bu değerler çok iyi ayrıca nesil bitene kadar da oyun çıkacağını unutmayalım bu makineye.

Hangi ülkedesiniz hocam?

Ben de şu an yurt dışındayım hocam bundle halinde 279 euro hatta ikinci elde 200 euroya kadar. Bulunabiliyor.
Kendim geçemediğim için çok bakamıyorum, muhtemelen dediğiniz fiyatlara da vardır. Biraz daha araştıracağım zaten. Türk tarafında da vergi yok anlamıyorum oradaki mal bu tarafa geçince nasıl 200 dolar oynuyor. 😀

Sitede de indirim varmış, 270 euroya satılıyor. 🙂

Son düzenleme:
3 farklı cihaz ile aynı oyunlara erişim sağlamış olacaksınız. Series S size konfor sağlar ama sadece o kadar, konsol kendi özelinde ve fiyatında gayet iyi olsa da uygun fiyatlı bir oyun bilgisayarı gibi düşünebilirsiniz. Laptopu yenileyip yine bir oyun bilgisayarı alacaksanız Series S'in verimliliği düşük olabilir sizin için.

AAA oyunları oynatabilecek bir cihazınız varsa Series S'in en iyi kullanım senaryoları FPS, yarış, spor simülasyon gibi oyunları konsoldan ve TV'de oynamak (PS5 istenmiyorsa). Oyun oynayacak başka bir cihazınız yoksa, Ultrabook kullanıyorsanız Series S casual oyunculuk için en iyi tercihlerden biri. Ben bu şekilde Series S kullanıp sıklıkla da seyahat etmiştim bir dönem.

Bende şuan hem laptop hem series S var.Laptobum 16gb ram içeren gtx1650 ve buna rağmen çoğu oyunu stabil FPS ile oynayamıyorum.Series S'te ise bu aralar özellikle bf5 oynuyorum hemde online ve şu anda gayet alıştım.Eğer bf5 gibi bir oyunu pc'de en az 60 FPS stabil oynamak istesen çok para harcamak gerekiyor.Ayrıca gamepass alırsan birçok hikayeli oyunu ücretsiz oynarsın, gamepass sisteminde çok fazla güzel oyun var ve illa ki kendine uygun birşeyler bulursun.EA var,Activision var olmazsa forza gibi oyunlarda var bunlara ek olarak daha yüzlerce oyun var.Eğer diyosan ben kassa bile fps'im düşse bile mouse klavye ile oynarım diyosan git pc'den devam et.Ama konsol alırsan tüm oyunlar elinin avcunda oluyor,FPS gibi bir derdin yok.Oyunu ayarlama derdin yok.Yok Driver güncelleyeyim derdin bile yok.
Konsolu aç ve oyna, keyfini çıkar.

Geri
Yukarı