Series S uyumlu Direksiyon Seti önerisi

@atestuna1, o zaman attığım da olabilir. 900 derece bir direksiyon. G920 kadar kaliteli değil elbette.

@atestuna1, o zaman attığım da olabilir. 900 derece bir direksiyon. G920 kadar kaliteli değil elbette.
Aslında hem ucuz hem de 900 derece bir direksiyon. F1 oyunları için daha iyi. Eğer dereceleri düşürme ayarı da varsa tadından yenmez. Bütçeden de tasarruf etmiş olurum. 2000 TL altına G920 bulmadığım sürece o kadar para vermek istemiyorum. Konsolu zaten 3800'e aldım. 2700'e direksiyon seti almak garip oluyor.
Logitech DFGT nasıldır sizce? Eski sanırım. Xbox Series S'e uyumu var mıdır?
Thrustmaster güzel markadır bir çok ürünü kayışlı sistem ancak bu ürünü fiyatını hak etmiyor.
İkinci el G920 bakabilirsin Series S ile uyumludur.
Hocam DFGT nasıldır? Hala alınır mı? Xbox Series S uyumu yoktur herhalde. Eski baya.

Son düzenleme:
Aslında hem ucuz hem de 900 derece bir direksiyon. F1 oyunları için daha iyi. Eğer dereceleri düşürme ayarı da varsa tadından yenmez. Bütçeden de tasarruf etmiş olurum. 2000 TL altına G920 bulmadığım sürece o kadar para vermek istemiyorum. Konsolu zaten 3800'e aldım. 2700'e direksiyon seti almak garip oluyor.
Logitech DFGT nasıldır sizce? Eski sanırım. Xbox Series S'e uyumu var mıdır?

Hocam DFGT nasıldır? Hala alınır mı? Xbox Series S uyumu yoktur herhalde. Eski baya.
Series S'e uyumu yok sanırsam. Bence G920 alın derim.

Merhabalar hala ilgileniyor musunuz bilmiyorum ama yaptığım araştırmalar sonucunda V900-s'in zaten konsollara direkt bağlantısının olmadığını öğrendim. Kontrolcü üzerinden çalışıyor yani direksiyonu konsola değil kontrolcüye bağlıyorsunuz, kontrolcüden konsola iletiliyor. Yani siz komutları direksiyon üzerinden veriyorsunuz ama aslında kontrolcü ile oynuyorsunuz, fakat tüm etkiler kontrolcü üzerinden direksiyona iletiliyor. Yani direksiyon hissiyatını alıyorsunuz. Uzun lafın kısası V900-s in Series S'te çalışma ihtimali yüksek bu konuda çıkabilecek tek problem kontrolcünün direksiyonu kabul etmemesi ama bunun olacağını sanmıyorum genede net bir şey söyleyemem çünkü deneme fırsatım yok. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı