Series S ve Series X konsolların fiyatları belli oldu!

Zakramoreas

Kilopat
Makaleler
1
Yeni nesil konsolların ön sipariş fiyatları bilindiği üzere Microsoft tarafından listelenmişti ve fiyatlar şu şekildeydi:
Xbox series X: 7.499₺
Xbox series S: 4.599₺
Şu anda tekrardan ön sipariş fiyatlarının Hepsiburada üstünden yayımlandığı görüyoruz, yeni fiyatlar da şu şekilde:
Xbox series X: 9.299₺
Xbox series S: 5.399₺
Microsoft Xbox Wireless Controller beyaz: 999₺
Evet dostlar fiyatlar bu şekilde konu hakkındaki düşünceleriniz nedir? Sizce yeni nesil konsollardaki oyun fiyatlarının ve konsolların fiyatının artması ile konsol oyunculuğu biter mi?
dostlar kendi çapımda güzel olmasa da sizinle bu haberi paylaşmak istedim. Bu konuda zaten @Onur Altuğ Sever hocamın eline su dökemem :).

Son düzenleme:
Geçen bir konuya atmıştım, yine atmak istiyorum. Bu işi ticarete döndürmek istiyenlerin işine yarayabilir belki:

0996ab3e7cc5997f62b05d9741df4809 (1).jpeg

Geçen bir konuya atmıştım, yine atmak istiyorum. Bu işi ticarete döndürmek istiyenlerin işine yarayabilir belki:

Eki Görüntüle 687764

Böyle olduktan sonra herkes Bulgaristan'a gider alır gelir kime satacaksın konsolu? Zaten ülkenin yarısı İstanbul'da yaşıyor atla arabaya 5-6 saatte oradasın. Bence buna da bir düzenleme getirirler.

Yeni nesil konsolların ön sipariş fiyatları bilindiği üzere Microsoft tarafından listelenmişti ve fiyatlar şu şekildeydi:
Xbox series X: 7.499₺
Xbox series s: 4.599₺
Şu anda tekrardan ön sipariş fiyatlarının Hepsiburada üstünden yayımlandığı görüyoruz, yeni fiyatlar da şu şekilde:
Xbox series X: 9.299₺
Xbox series s: 5.399₺
Microsoft Xbox Wireless Controller beyaz: 999₺
Evet dostlar fiyatlar bu şekilde konu hakkındaki düşünceleriniz nedir? Sizce yeni nesil konsollardaki oyun fiyatlarının ve konsolların fiyatının artması ile konsol oyunculuğu biter mi?
dostlar kendi çapımda güzel olmasa da sizinle bu haberi paylaşmak istedim. Bu konuda zaten @Onur Altuğ Sever hocamın eline su dökemem :).

Sadece kol 1000 TL. PS5 için PS4 Pro'yu sattım şimdi PS5'de alamıyorum. Bu şartlar da konsol oyunculuğu bitmek zorunda. En azından bizim için.

Senin bilgisayar ne alemde güzelce toplayabildin mi? Sıcaklık değerleri iyi mi? Kasa rahatlamıştır temizlikten sonra.
Bilgisayar iyi şu an. Sadece işlemci az bir şey sıcak çalışıyor. Birde kasanın önüne soktuğum vidayı çıkartamadım. O yüzden en öndeki stok fanı arkaya egzoz fan olarak taktım. Arctic fanlar ise kutusunda duruyor. Yeni kasa alıncaya kadar kullanamayacağım maalesef.

Bilgisayar iyi şu an. Sadece işlemci az bir şey sıcak çalışıyor. Birde kasanın önüne soktuğum vidayı çıkartamadım. O yüzden en öndeki stok fanı arkaya egzoz fan olarak taktım. Arctic fanlar ise kutusunda duruyor. Yeni kasa alıncaya kadar kullanamayacağım maalesef.
O gün mesajda birazcık kalın geldi gözüme demiştim. Olsun en azından elin alışmıştır biraz, gördüğün gibi parçalar o kadar da hassas değil. Daha ince tabaka sürersin bir dahakine.

Geri
Yukarı