Series S vs X

csadem34

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Almanya'daki akrabalarım aracılığıyla Xbox almak istiyorum ve ekonomik durumlardan dolayı sürekli konsol PC değişemiyoruz bildiğiniz üzere. Akıllıca bir seçim yapmam lazım da geleceği düşünerek Series X almak istiyorum ikinci el o taraflardan ama bir tık fazla mı diye düşünüyorum 350 € gibi bir fiyat tutacak. Oyun fiyatları vs. aklıma yer ediyor Series S alıp idare edebilirim fakat ilerideki oyunları düşünerek konsolun eskiyip rahat şekilde oynayamayacağımı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım? X sürümünü gelecek için alınır mı? 1080p oynayacağım bu arada.

Merhaba arkadaşlar, Almanya'daki akrabalarım aracılığıyla Xbox almak istiyorum ve ekonomik durumlardan dolayı sürekli konsol PC değişemiyoruz bildiğiniz üzere. Akıllıca bir seçim yapmam lazım da geleceği düşünerek Series X almak istiyorum ikinci el o taraflardan ama bir tık fazla mı diye düşünüyorum 350 € gibi bir fiyat tutacak. Oyun fiyatları vs. aklıma yer ediyor Series S alıp idare edebilirim fakat ilerideki oyunları düşünerek konsolun eskiyip rahat şekilde oynayamayacağımı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım? X sürümünü gelecek için alınır mı? 1080p oynayacağım bu arada.
Alabiliyorsanız X, alamıyorsanız S.

Bütçen yeterse X al geç. 3 yıllık Game Pass çakar, özel oyunları da çıktığı gibi oynarsın. Yetmezse S bakabilirsin. İstersen biraz bekle Series S 1 TB çıkınca onu al.

S iyi bir konsol uzun süre de götürebilir X'in küçük ve düşük bütçeli versiyonu fakat tavsiyem X almanız yönünde çünkü cidden çok güçlü bir konsol. Bütçe yetiyorsa X, yetmiyorsa S alabilirsiniz.

Series X 4K deneyim, daha güçlü işlemci, Blu-ray sürücü, daha düşük gecikme sunan HDMI kablosu gibi özellikler sunuyor. Fakat para yetmiyorsa S'de alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı