Xbox Series X vs Series S

PlayStation özel oyunları oynayamamak çok büyük eksiklik. Sırf Game Pass iyi diye Xbox'a karar vermeyin hemen.

The Last of Us Part 1
The Last of Us part 2
God of War
God of War: Ragnarök
Spider-Man Remastered
Spider-Man Miles Morales
Spider-Man 2
Uncharted 4
Horizon Zero Dawn
Horizon Forbidden West
Detroit Become Human
Ghost of Tsushima

Mesela bu oyunlar piyasadaki teknik açıdan en kaliteli hikayeli oyunların büyük çoğunluğunu oluşturuyor ve Xbox'ta yok bu oyunlar. Bu konuyu düşünün derimç

Bütçe var bende 2 yıllık Ultimate var.

Burada mühim olan ne tür oyunları sevdiğin ya da seveceğini düşündüğün. :D Konsolu konsol yapan özel oyunlarıdır, kütüphane çeşitliliğidir. Sırf ucuz diye Game Pass alabilirsin ama belki oyunları sevmezsin yahut birçok bilinçsiz tüketici gibi görüntüsü için PS 5 alırsın ama süs gibi durmaktan başka bir şeye yaramaz oyunları araştırmadığın için. Önemli olan oyunlardır. Bütçen de varmış ne güzel, PS ve XBOX kataloğunu gözden geçir, internetten oyunların oynanış videolarına bak. Bir kere alınıyor bu cihazlar, nokta atışı yapmak için araştırmak mühim.

PlayStation özel oyunları oynayamamak çok büyük eksiklik. Sırf Game Pass iyi diye Xbox'a karar vermeyin hemen.

The Last of Us Part 1
The Last of Us part 2
God of War
God of War: Ragnarök
Spider-Man Remastered
Spider-Man Miles Morales
Spider-Man 2
Uncharted 4
Horizon Zero Dawn
Horizon Forbidden West
Detroit Become Human
Ghost of Tsushima

Mesela bu oyunlar piyasadaki teknik açıdan en kaliteli hikayeli oyunların büyük çoğunluğunu oluşturuyor ve Xbox'ta yok bu oyunlar. Bu konuyu düşünün derimç
Ps5 almak mantıklımı yoksa Pro çıktımı?

Burada mühim olan ne tür oyunları sevdiğin ya da seveceğini düşündüğün. :D konsolu konsol yapan özel oyunlarıdır, kütüphane çeşitliliğidir. Sırf ucuz diye Game Pass alabilirsin ama belki oyunları sevmezsin yahut birçok bilinçsiz tüketici gibi görüntüsü için PS 5 alırsın ama süs gibi durmaktan başka bir şeye yaramaz oyunları araştırmadığın için. Önemli olan oyunlardır. Bütçen de varmış ne güzel, PS ve Xbox kataloğunu gözden geçir, internetten oyunların oynanış videolarına bak. Bir kere alınıyor bu cihazlar, nokta atışı yapmak için araştırmak mühim.

Bu konuda haklısınız Game Pass'da normal oyun azdır.

O zaman normal 5 versiyonu almak mantıklı.

Dediğim gibi PS oyunlarını seviyorsanız, alın. Xbox oyunlarını seviyorsanız, onu alın. Ben naçizane bugün kendim alacak olsam PS 5 alırdım ama bu benim kendi görüşüm, herkesin oyun zevki aynı değil.

PS 5 normal versiyon alabilirsiniz sıkıntı yok. Slim versiyonu daha satışa bile çıkmadı zaten, beklemeye değmez.

Dediğim gibi PS oyunlarını seviyorsanız, alın. Xbox oyunlarını seviyorsanız, onu alın. Ben naçizane bugün kendim alacak olsam PS 5 alırdım ama bu benim kendi görüşüm, herkesin oyun zevki aynı değil.

PS 5 normal versiyon alabilirsiniz sıkıntı yok. Slim versiyonu daha satışa bile çıkmadı zaten, beklemeye değmez.
Yani Ps5 alsam ne zamana kadar idare eder beni ?

PS 5 Pro'nun çıkmasına en azından 2 yıl var diye tahmin ediyorum. Ki çıksa bile PS 5 Pro'ya çıkan her oyun PS 5'e de gelecek.
Yeni nesil denilen oyunculuğa henüz geçemedik, PS 5 grafik kapasitesini zorlayacak oyunlar henüz çıkış yapmadılar. Bu nesil daha bir yavaş geçiyor, bu yüzden PS 5 almakta ben bir sorun görmüyorum.

4 Pro almak mantıklı mı yoksa 5?

PS 4 Pro sahiplerinin, "Abi PS 5 almadım, şu oyunu oynayamadım; PS 5'e ben de geçmeliyim." dediklerini zannetmiyorum. Ancak bu iki konsol arasındaki oyun dengesi değişmeye başladı. İbre yavaş yavaş PS 5'i göstermeye başladı. Henüz bu ay çıkan Spider-Man 2 sadece PS 5 özel olarak çıktı. Bundan sonra çıkacak yüksek bütçeli baba oyunlar için de aynı şeyin olacağını kestirebiliriz. Eğer paranız var ve gelecekte çıkan oyunları deneyim etmek istiyorsanız yani geleceğe yatırım yapmak istiyorsanız PS 5 bence daha mantıklı. PS 4 Pro'yu ise kısıtlı bütçe ve yeni çıkacak oyunları değil de eski nesilin kütüphanesini (PS 4) süpürmek isteyen kişilere uygun görüyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı