Series X için oyun önerisi

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Önümüzdeki günlerde 20-25 günlük bir boş zamanım olacak ve o zaman tamamen oyun oynamak istiyorum, bu sebeple oyun tavsiyelerinizi bekliyorum. Bir de Series X ve RX580'li bir bilgisayarım var. Ben aslında Series X için almayı düşünüyorum fakat nasıl yapsam daha iyi olur sizin fikirlerinizi de bekliyorum. Şimdilik beğendiklerim bunlar fakat MW2 için sanki bütçem yetmeyecek gibi o yüzden onu almam diye düşünüyorum. Aşağıdaki resme göre tavsiyeler verebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü (9).png

Onları kesin alacağım zaten. MW2 bütçeyi fena sarsacak gibi o yüzden büyük ihtimalle almam. Üçüncü olarak da DL2 düşünüyorum.
Bence ona para verme. 2010'dan beri oyun oynuyorum 2022'ye kadar bir oyunda sinir krizi geçirten keyif vermeyen çile çektiren bir oyun oynamadım. DL1 bana bir oyundan nasıl nefret edilir zaman kaybettirir onu gösterdi bir de 20 liramı çaldı. :D

RDR 2 One X portuyla çalıştığı için gerçek 4K olarak daha stabil değerlerle çalışıyor yani cam gibi bir görüntü alıyorsunuz.

Cp 2077 60 FPS güncellemesi almıştı sanırım ayrıca Dying Light oyununda zaten vardı.

Ben RDR alın derim 30 FPS olması sizi üzmez çünkü hızlı bir oyun değil arkanıza yaslanıp tadını çıkarabileceğiniz mükemmel bir oyun.

O listeden bir şey alacaksanız vereceğim bilgiler bunlar hangisi sizi daha çok tatmin ederse onu alabilirsiniz ama ayrı olarak bir şeyler önerecek olursam: Witcher 3, persona + yakuza serisi, A Plague Tale, Elden Ring + Dark Souls serisi, tatlı indie oyunlar.

Bence ona para verme. 2010'dan beri oyun oynuyorum 2022'ye kadar bir oyunda sinir krizi geçirten keyif vermeyen çile çektiren bir oyun oynamadım. DL1 bana bir oyundan nasıl nefret edilir zaman kaybettirir onu gösterdi bir de 20 liramı çaldı. :D

Dying Light 1 oyununu Full DLC ile birlikte konsol sürümünü aldım saatlerdir oynuyorum random kişilerle eşleşip gayet güzel oyun ikinci oyunda üstüne koydu bayağı gayet alınır bütçe dostu bir de.

Listedeki 3 oyunu da almayı düşünüyorum zaten 20 günde ancak bunları bitirebilirim belki yetiştiremem bile. PC tarafında daha ucuz diye PC ile mi oynasam diye de düşünüyorum bir yandan ama bu sefer de Series X'in gücünden mahrum kalacağım.

RDR 2 One X portuyla çalıştığı için gerçek 4K olarak daha stabil değerlerle çalışıyor yani cam gibi bir görüntü alıyorsunuz.

Cp 2077 60 FPS güncellemesi almıştı sanırım ayrıca Dying Light oyununda zaten vardı.

Ben RDR alın derim 30 FPS olması sizi üzmez çünkü hızlı bir oyun değil arkanıza yaslanıp tadını çıkarabileceğiniz mükemmel bir oyun.

O listeden bir şey alacaksanız vereceğim bilgiler bunlar hangisi sizi daha çok tatmin ederse onu alabilirsiniz ama ayrı olarak bir şeyler önerecek olursam: Witcher 3, persona + yakuza serisi, A Plague Tale, Elden Ring + Dark Souls serisi, tatlı indie oyunlar.

Dying Light 1 oyununu Full DLC ile birlikte konsol sürümünü aldım saatlerdir oynuyorum random kişilerle eşleşip gayet güzel oyun ikinci oyunda üstüne koydu bayağı gayet alınır bütçe dostu bir de.
Hocam Online bilmiyorum hikayesini oynadım aşırı sıkıcı ve gıcık bir oyundu ben çok hoşlanmadım ama birçok oyuncu beğenmiş bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı