Series X vs bilgisayar

mertr06

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
Arkadaşlar merhaba. Series X almayı düşünüyorum ama sizce 8K ya bilgisayar almak mı daha avantajlı yoksa series X alınabilir mi? Gönlüm konsoldan yana ama sizin de düşüncelerinizi öğrenmek istedim. Oyun alabilecek durumum var o yüzden oyun parasını işin içine katmazsanız sevinirim. Performans bakımından hangisi daha uygun sizce? 8.300 TL'ye alıncak bir bilgisayar yeni nesil konsolla yarışabilir mi? Ayrıca yıl sonu konsollar için olacak vergi düşecek diyorlar bunu da işin içine katarsak sevinirim. Xbox 4K olayı da beni iyice Xbox'a çekiyor ama bilgisayarda 4K 60 FPS almak o kadar kolay mıdır sanmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu bütçede alacağınız bilgisayar 4K çözünürlüğe yetmeyecektir, konsol almanız daha mantıklı. Oyun fiyatları konusunda derdiniz yokmuş PS5'e yönelmenizi tavsiye ederim. Exclusiveler ile tadından yenmez.

İdareten bir bilgisayarınız varsa XSX. Onun dışında PC. XSX'in avantajı konsol rahatlığı ve Game Pass sistemi. Bu arada oyunlara verebilecekseniz GoW, TLOU2 gibi özel oyunlar için PS5 alabilirsiniz.

Teşekkür ederim reisler Allah yoksa en iyisinden size de nasip etsin. Alırsam bir inceleme yazarım çok heveslendim babam da kabul edecek gibi bilgisayar sözü vardı bilgisayar yerine XSX alırım.

Geri
Yukarı