Xbox Series X vs Xbox Series S

AlprnAckbs

Decapat
Öncelikle merhabalar, uzun bir düşünce sonucu konsol almaya karar verdim. İlk önce hangisini alsam bilemedim fakat daha önce hiç konsolum olmadığından yani hiç konsolda oyun oynayamadığımdan Xbox almak istediğime karar verdim. Kafama göre bu kararı vermedim Xbox Game Pass özelliği içinde yüzde yüz oynamak istediğim oyunları sıraladım ve bu nedenle PlayStation konsolunu elemeye karar verdim. Oyunlar:

Star Wars Jedi: Fallen order.
FIFA 20.
Battlefield V.
Anthem.
Battlefield 4.
FIFA 17.
FIFA 18.
FIFA 19.
Mass Effect serisi.
Mirror's Edge serisi.
NBA.
Star Wars: Battlefront serisi.
Ark: Survival Evolved.
Dead cells.
Hollow Knight.
Gears of War serisi.
The Elder Scrolls v: Skyrim.
The Dark pictures anthology: Man of medan.
A plague tale: Innocence.
Batman: Arkham Knight.
Destiny 2.
Dishonored 2.
Doom Eternal.
Fınal fantasy serisi.
Forza Horizon 4.
Grim fandango Remastered.
Halo serisi.
Hellblade: Senua's sacrifice.
Middle-Earth: Shadow of war (büyük bir LOTR hayranıyım ve Shadow of Mordor'u bitirdim)
Nier: Automata.
Ori and the blind Forest.
Ori and the Will of the Wisps.
Tekken 7.
Control.

Farkındayım çok fazla oyun var çünkü dediğim gibi hiç konsolum olmadı ve bilgisayarımın özellikleri de o kadar iyi değil. Konumuza gelirsek sizce bu oyunları eksiksiz ve zorlanmadan performans kaybı olmadan Xbox Series S konsolundan oynayabilir miyim? Yoksa Xbox Series X almak zorunda mıyım? Bu arada Xbox Series S için bir oyunu oynadıktan sonra silebilirim yani 350 GB alan olması benim için sorun değil.

Series X, One X gibi pek farkı yok. Ömrü daha uzun olur diye düşünüyorum. Aramıza hoş geldin bende One S kullanıcıyısıym :).

Oynayabilirsiniz hocam. Fakat daha düşük kaliteyle.

Series S 2K 60FPS verir,
Series X 2K 120 FPS verir.
Benim tercihim Series S'ten yana.
2K 60 FPS veren konsolla düşük kaliteyle oynamak mı? İmkansız o olay series için. Senin dediğin One S için geçerli.

Ablam şehir ve bölge planlamacı olduğu için monitörüm 2K televizyonum 1080P genellikle monitörde oynamayı düşünüyorum fakat ablam geldiğinde televizyona geçmek zorundayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı