Series X'in fiyatı düşer mi?

Bugün ithalatçı garantili 6750'ye satıldı. Aynı şekilde Microsoft garantili 7150'ye satıldı.. Biraz takip etmek lazım siteleri..

Düşer diye bekleyip Rtx2070 kart alamayıp aynı fiyata 2060 (msi gaming z modelini) aldım. Mining olayı patlamadan önce yine kardeşime topladığım Pcye Rx5600 xt alayım dedim. 5500 xt anca alabildim.

Ülkede ürünü fiyatını düşmesini beklemek btcnin ath sonrası long işlem açmakla aynı risk seviyesinde..

Şuan ekran kartsız biri olarak (apu sistem) fiyat düşmesini bekliyorum. ☹️

Elbette kahin veya ekonomist değiliz fakat kısacası mantığımızı kullanarak tahminlerde bulunalım arkadaşlar. Series X'in fiyatı yılbaşından sonra düşer mi yoksa artar mı? Series X'in TR fiyatı açıklandıktan sonra dolar kurunda bayağı bir artış meydana geldi.
Konuyu açtığım gün Series X, 7872 TL'ye alınabiliyordu şimdi bu hale gelmiş...
Ekran Görüntüsü (96).png

Hocam peki aldınız mı?
Elini çabuk tutmuşundur umarım.
Arabayı satmıştık ardından uygun fiyata araba bulamayınca ben de dedim, ben kredi çekip boşuna faiz ödeyeceğim siz oradan bana verin, ben size 2-3 ayda geri öderim diye. Ailem de sağ olsun kabul etti, aldık bir şekilde. İyi ki almışım şimdi satsam yine 1 haftada 500-750 TL kar yapabilirim.

Arabayı satmıştık ardından uygun fiyata araba bulamayınca ben de dedim, ben kredi çekip boşuna faiz ödeyeceğim siz oradan bana verin, ben size 2-3 ayda geri öderim diye. Ailem de sağ olsun kabul etti, aldık bir şekilde. İyi ki almışım şimdi satsam yine 1 haftada 500-750 TL kar yapabilirim.
Hayırlı olsun hocam. En iyisini yapmışsınız. Böyle giderse fiyatlar daha da artar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı