Xbox Series S'in fiyatı düşer mi?

KeremKutayK

Decapat
Daha fazla  
Birkaç gün önce görmüştüm ve almak istedim fakat elimde çok az miktar vardı şimdi baktım 8.500 olmuş Microsoft TR garantili olanlar daha ucuza nerede bulabilirim ya da fiyatlar düşer mi?

Birkaç gün önce görmüştüm ve almak istedim fakat elimde çok az miktar vardı şimdi baktım 8.500 olmuş Microsoft TR garantili olanlar daha ucuza nerede bulabilirim ya da fiyatlar düşer mi?

Yurt dışında tanıdığın var ise 5600 TL'ye alabilirsin. Garantisi Türkiye'de geçiyor. Bundan ucuzu imkansız.

Son düzenleyen: Moderatör:

İlk çıktığı zamanlar 4.500 civarıydı düşer demeyi çok isterdim hocam ama indirim zamanları harici ben yıllardır bir ürünün düştüğünü görmüyorum:/

O zaman alacaksanız hızlı alın her an zam gelebilir ve Nethouse'dan alin.

4800 civarı param var indirim gelir umarım zaten ilk baktığımda 26 Kasım fiyat 7800 idi.

O zaman alacaksanız hızlı alın her an zam gelebilir ve Nethouse'dan alin.

Nethouse'un özelliği nedir yani biliyorum da neden orayı önerdiniz?

4800 civarı param var indirim gelir umarım zaten ilk baktığımda 26 Kasım fiyat 7800 idi.

Nethouse'un özelliği nedir yani biliyorum da neden orayı önerdiniz?
İlk baktığınız dönem Black Friday dönemiymiş, konsolun Avrupa fiyatı da 220 Euro civarına indi fiyat farkı ondandır. Ondan sonra fiyat hem güncellendi hem de euro kuru artmaya başladı. Kurlar artarken ve yeni yıl gelirken ben bir üründe ciddi indirim olduğunu görmedim. Bana kalırsa konsolda 2. ele yönelebilirsiniz.

İlk baktığınız dönem Black Friday dönemiymiş, konsolun Avrupa fiyatı da 220 euro civarına indi fiyat farkı ondandır. Ondan sonra fiyat hem güncellendi hem de euro kuru artmaya başladı. Kurlar artarken ve yeni yıl gelirken ben bir üründe ciddi indirim olduğunu görmedim. Bana kalırsa konsolda 2. ele yönelebilirsiniz.

Sıfır veya ikinci el e yönelmeyi düşündüm ama oradaki insanlar da bilinçsiz insanlar. Cihaza zarar falan veriyor ve temiz ikinci el 6000 veya 7000 TL diyor. Adı üstünde ikinci el yarı fiyatına satılması lazımken sıfır fiyatının birazcık altına satıyorlar.

İlk baktığınız dönem Black Friday dönemiymiş, konsolun Avrupa fiyatı da 220 euro civarına indi fiyat farkı ondandır. Ondan sonra fiyat hem güncellendi hem de euro kuru artmaya başladı. Kurlar artarken ve yeni yıl gelirken ben bir üründe ciddi indirim olduğunu görmedim. Bana kalırsa konsolda 2. ele yönelebilirsiniz.

Eğer bildiğiniz bir satıcı varsa ilan sitelerinde link atabilir misiniz çok fazla dolandırıcı dolaşıyor internette çünkü.

Sıfır veya ikinci el e yönelmeyi düşündüm ama oradaki insanlar da bilinçsiz insanlar. Cihaza zarar falan veriyor ve temiz ikinci el 6000 veya 7000 TL diyor. Adı üstünde ikinci el yarı fiyatına satılması lazımken sıfır fiyatının birazcık altına satıyorlar.

Eğer bildiğiniz bir satıcı varsa ilan sitelerinde link atabilir misiniz çok fazla dolandırıcı dolaşıyor internette çünkü.

Cihazı görmeden almayın, linkten güvenilir olup olmadığı anlaşılmaz. Fiyat olarak da ikinci elin yarı fiyatına satılması gibi bir durum söz konusu olamaz, bu cihazın kondisyonuna bağlı. Bir de konsollar en rahat 2. el alınabilecek teknolojik ürünlerden biri, kullanıcıyla teması yok, aksayacak parçası yok sayılır. Zaten kendinden uzun ömürlü, 10 yıl kullanılmak üzere alınan cihazlar olduğu için 2 yıllık garanti süresinin pek bir hükmü yok, birkaç aylık çalışan cihaz büyük ihtimalle 2 yıla kadar sorun çıkarmaz zaten. Bu nedenle konsolların ikinci elinde fazla değer kaybı olmaz. Sıfır Microsoft garantili tavan fiyat yerine öncelikle yurtdışı yine Microsoft garantili, sonra ithalatçı garantili, daha sonra da ikinci ele yönelin fiyatı düşürmek için. İkinci elde cihazı ve kontrolcüsünü test edin mümkünse.

Yeni konular

Geri
Yukarı