Serious Sam 4 "Graphics card is not supported" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Balder13

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5 4690
2X8 1600 MHZ RAM
ASUS H81M-K
ASUS GTX1070 Ti CERBERUS GAMING GDDR5 8GB 256Bit DX12
ZK600 600W 80+
ZALMAN Z11 NEO
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, bu hatayı alıyorum. Bu oyunu oynamayı çok istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • AMD A10 7890K 4.10GHz
  • ASUS A68HM-K
  • 2x8 1600 MHz RAM.
  • 256 GB SSD.
1620558880458.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelen bir şey dahanın ekran görüntüsü var mı? Crash reporter hatası geldiğinde dökümlerin oluştuğu bir dosya konumu gösteriyor mu sana? Gösteriyorsa onu paylaşmanda fayda var.

Gelen bir şey dahanın ekran görüntüsü var mı? Crash reporter hatası geldiğinde dökümlerin oluştuğu bir dosya konumu gösteriyor mu sana? Gösteriyorsa onu paylaşmanda fayda var.

Aldığım hatalar bunlar.

Hocam çözebildinizmi.

Dosya Ekleri

• Screenshot (548).png
    Screenshot (548).png
    1,6 MB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot (549).png
    Screenshot (549).png
    22,6 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot (550).png
    Screenshot (550).png
    15,1 KB · Görüntüleme: 45
Biraz bakındım da pek bir şey bulamadım. Oyunu dosya konumundaki exe dosyasından başlatınca ne tepki veriyor? Ek olarak, arama kısmına dxdiag yazıp ekran sekmesinin ekran görüntüsünü paylaşır mısın?

Biraz bakındım da pek bir şey bulamadım. Oyunu dosya konumundaki exe dosyasından başlatınca ne tepki veriyor? Ek olarak, arama kısmına dxdiag yazıp ekran sekmesinin ekran görüntüsünü paylaşır mısın?
1620561312899.png

1620561319617.png

Dosya konumundan da başlatmak işe yaramadı sanırım. Dosyaları doğrulamışsındır muhtemelen yapmadıysan yapmalısın. Oyunun uyumluluk ayarlarını değiştirebilirsin. İşe yarayacağından emin de değilim ama ProcMon raporu paylaşmanda fayda var.

Dosya konumundan da başlatmak işe yaramadı sanırım. Dosyaları doğrulamışsındır muhtemelen yapmadıysan yapmalısın. Oyunun uyumluluk ayarlarını değiştirebilirsin. İşe yarayacağından emin de değilim ama ProcMon raporu paylaşmanda fayda var.

Procces monitör de nereyi paylaşacağım.

Hocam DirectX destekliyor fakat evet bastığınızda crash veriyorsa grafik kartının gücünün yetmemesinden kaynaklıdır. APU sonuçta, çok da birşey beklememek gerek.

Geri
Yukarı