Seriye Witcher 3'ten başlayacaklar için Witcher evreni

Öncelikle şu iki tane videoyu bırakayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sonrasında: Bana sorarsanız 2. oyunu oynayın. Hala çok güzel grafikleri olduğunu düşünüyorum. He "yok" derseniz size kalmış tabi.

Witcher 3: Wild Hunt, standart bir "elimde kılıç, dalayım" oyunu değil. Normal zorluk seçerseniz bile kalabalıkta kalınca ölürsünüz. O yüzden gelişmelisiniz. Perkleri dikkatli vermelisiniz. Haritayı keşifte bulunmalısınız. Ama level durumu yetersiz ise pek uğraşmayın. Bununla birlikte yan görevleri level ile orantılı olarak yapın. Sadece ana hikaye üzerinden ilerlemeyin. Kontrolleri kendi elinize göre ayarlayın. Birden fazla ekipman ve büyü olabiliyor, önemli bir ayrıntıdır.

Hocam direkt şu videoyu izleyin. Witcher 3'ü anlatmaya başlayınca videoyu kapatın yoksa spoiler yersiniz Witcher 3 hakkında. Fakat Witcher evrenini ve ilk 2 oyunu yeteri kadar iyi anlatıyor video.

4 dakikalık 10 dakikalık videolar koca oyunu anlamanıza yardımcı olmaz. Bende zamanında bu videoları izlemiştim ama oyunu oynayınca iyi ki oynamışım dedim defalarca. O yüzden mümkünse 1 ve 2'yi oynayın. 1.Oyun eski olduğundan sarmayabilir ama 2.oyun başyapıt.
Bütün soru işaretlerini, ünlemleri, yan görevleri, hazine avlarını, efsunger kontratlarını hep ana görevlerin önünde tuttum ben. Levelin ve itemlerin ne kadar iyi ise ana görevlerin yapılabilirliği ve zevkleri o kadar artıyor. Ben ilk bitirişimde çok kasmamıştım ve ana görevler cidden işkence oluyordu bazen. Hele ki ölüm marşı zorluğunda bütün itemlerim vs. yapılabilecek en iyisi iken bile tek yediğiniz oluyor.
Hocam direkt şu videoyu izleyin. Witcher 3'ü anlatmaya başlayınca videoyu kapatın yoksa spoiler yersiniz Witcher 3 hakkında. Fakat Witcher evrenini ve ilk 2 oyunu yeteri kadar iyi anlatıyor video.
Mesela videoda türlü entrikalarla Letho'yu bulur ve ölüp ölmemesi oyuncuya bırakılır diyor. Halbu ki o türlü entrikalar olaylar dediği Sahireler Loca'sının dağılması, Loc Muinn zirvesi, Verden savaşı gibi Witcher evrenini yakından ilgilendiren büyük olaylar var. Adam 3.oyunu oynarken Sahireler Loca'sı geçtiğinde bu ne diyecek mesela ? Gerçi bilmek için kitapları okumak gerekiyor ama neyse :).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı