Witcher 3'ten sonra Witcher 2 oynanır mı?

İnssomnia

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3. oyunu oynamadan önce 1 ve 2'nin hikayelerini dinledim sonra 3. oyunu oynadım ama öyle böyle değil ayıla bayıla oynadım, DLC'ler le beraber 260 saat devirdim. Oyun bitti fazla boşlukta kalmamak için diziyi izleyeyim dedim ki dizisi hiç hoşuma gitmedi wild hunt ve DLC'lerin yanından bile geçemez bana göre dizisi, hem hikayesel olarak hem de karakterler olarak. Şimdi 2. oyunu aldım ama acaba 2. oyun 3'deki gibi sarar mı onu merak ediyorum açıkçası. Sormak istediklerim şunlar:
3. oyundaki gibi yan görevler özenli tasarlanıp güzel hikayeler sunuyor mu?
3. oyundan sonra oynanabilirliği var mı?

Hikayesini dinlediysen aksiyonu için oynanacak bir oyunda olamaz witcher 3 den sonra ama 4.60 TL ye indirimde bakarsınız belki.

Arkadaşlar 3. oyunu oynamadan önce 1 ve 2'nin hikayelerini dinledim sonra 3. oyunu oynadım ama öyle böyle değil ayıla bayıla oynadım, DLC'ler le beraber 260 saat devirdim. Oyun bitti fazla boşlukta kalmamak için diziyi izleyeyim dedim ki dizisi hiç hoşuma gitmedi wild hunt ve DLC'lerin yanından bile geçemez bana göre dizisi, hem hikayesel olarak hem de karakterler olarak. Şimdi 2. oyunu aldım ama acaba 2. oyun 3'deki gibi sarar mı onu merak ediyorum açıkçası. Sormak istediklerim şunlar:
3. oyundaki gibi yan görevler özenli tasarlanıp güzel hikayeler sunuyor mu?
3. oyundan sonra oynanabilirliği var mı?
Ben sırayla gittim ama çok keyif aldım mekaniklerini 3 den 2 ye geçeceğin için hiç sevmeyebilirsin ama hikayesi gayet güzeldi.

+ Eğer bu evreni seviyorsan hikayede ki farklı olayları ve karakterleri görmek yine hoşuna gidecektir.

Saçma olur oyunun hikayesini biliyorsun sonuçta oynanış için alırsın tek oynanışıda Withcer 3'den biraz daha kötü.
Dostum hikayesini bilerek kaç defa tekrardan oynadığımız oyunlar oldu bunu sende yapmışsındır illaki. :)
Ben sırayla gittim ama çok keyif aldım mekaniklerini 3 den 2 ye geçeceğin için hiç sevmeyebilirsin ama hikayesi gayet güzeldi.
Zaten aradığım şey 3. oyundaki gibi akan bir hikaye. 3. oyundaki gibi yan hikayeler ve kontratlar özenli ve güzel mi acaba?

Ben sırf bitirmek için bitirdim fena da değildi.

@İnssomnia Bir oyunu birden fazla bitirmek için o oyunun güzel olması gerek Witcher 3'ü bir çok kez bitirebilirsin çünkü güzel bir oyun ama Witcher 2 o kadar güzel değil ek olarak Witcher 3'e alıştıktan sonra bir anda 2. oyuna geçince çok sıkılırsın.

@İnssomnia Bir oyunu birden fazla bitirmek için o oyunun güzel olması gerek Witcher 3'ü bir çok kez bitirebilirsin çünkü güzel bir oyun ama Witcher 2 o kadar güzel değil ek olarak Witcher 3'e alıştıktan sonra bir anda 2. oyuna geçince çok sıkılırsın.
Hiç mi şansı yok şu an 2 nin bir bakılacak kadar, yüklemeyeyim mi?

Geri
Yukarı