Witcher 3'ten sonra Witcher 2 oynanır mı?

1000 saat Witcher 3 oynadıktan sonra Witcher 2 geçip onu da 3 kere bitirdim. Evet oynanır ama 3. oyun kadar iyi değil elbette. Hikayesi güzel fakat oynanış/kontroller kötü. Çoğu görevde görevin nerede olduğunu bile göstermiyor. Yine de oyna sen. Oynamaya değer.

1000 saat Witcher 3 oynadıktan sonra Witcher 2 geçip onu da 3 kere bitirdim. Evet oynanır ama 3. oyun kadar iyi değil elbette. Hikayesi güzel fakat oynanış/kontroller kötü. Çoğu görevde görevin nerede olduğunu bile göstermiyor. Yine de oyna sen. Oynamaya değer.
Sağ olun hocam içime su serptiniz biraz ama kusura bakmayın bir şey söylemek istiyorum profil fotoğrafındaki adam hariç dizidekiler ve dizi çok leşti. :)

Witcher 2 ortalamanın bir tık üstü bir oyun. Şu an oynamaya çalışıyorum ama gerçekten çok sıkıyor, özellikle de aksiyon. Hikayesini biliyorsan bence hiç bulaşma.

Witcher 3'ü tam anlamıyla anlayamazsın 1-2'yi oynamazsan. Anlaşılıyor diyenler kendilerini kandırır ancak. 1'i boş ver sadece hikayesini anlatan videolar var onu izle ama 2'yi kesinlikle oyna.

Denedim oynamayı arkadaşlar 2 yi ama 3 den sonra hiç sarmadı aksiyonu leş, grafiklerde acayip bir renk tonu var gözümü kör eden ve altyazıları okutmayan. Yılına göre iyidir tabi ama 3 den sonra oynanmaz gibi.

Geri
Yukarı