Server bilgisayarı alıp kiralamak

NovaEmirhan

Hectopat
Yer
Türkiye Bolu,Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
BİOSTAR TB360-BTC PRO 2.0 // İ3 9100F // 8GB CORSAİR 2133MHZ // ZOTAC GTX 760 // 1650W RAMPAGE PSU //
Meslek
E-Ticaret
Eğer server bilgisayarı alınca kiralamada sorun yaşar mıyım? Kiralayıp para kazanmak istiyorum. Bunun - ve artıları nelerdir?

HP BL460C G6.

2X Intel Xeon E5520.

6X 8 GB 2RX4 PC3L-12800r DDR3.

2x146 GB 10k sas HDD.

975₺

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer server bilgisayarı alınca kiralamada sorun yaşar mıyım? Kiralayıp para kazanmak istiyorum. Bunun - ve artıları nelerdir?

HP BL460C g6.

2X Intel Xeon E5520.

6X 8 GB 2RX4 PC3L-12800r DDR3.

2x146 GB 10k sas HDD.

975₺

Hocam öncelikle şunu söylemek isterim hangi alanda satış yapacaksın, fiyat listesi nasıl olacak, internet hızı, DDoS koruması, reklam, destek ekibi gibi bir sürü sorun var eğer hepsiniy erine oturtabilirsen yüksek olmasa da ideal bir miktarda kazanç sağlayabilirsin.

Hiç bilmiyorsanız bu işlere hemen hopa girmeyin kolay gözükür ama zor işler kendimden bilirim hiç uyumadığımı bilirim.

Uyumayı falan boş verin anlıyorum zor olduğunu nasıl yapıldğını tam bilmiyorum eğer kiralamayı bilmiyorum.

Uyumayı falan boş verin anlıyorum zor olduğunu nasıl yapıldğını tam bilmiyorum eğer kiralamayı bilmiyorum.

Kiralayıp satmak cok riskli kiralayacağınız şirketin yasal olarak izin almanız gerekiyor giriş cıkış yapan paneli var kiraladığınız şirketin sattığınız kişi belki illegal kullanacak suç senin üzerinde olacak risk bir de DDoS koruması uptime ve yasal belgeler şart nasıl bir güven sağlıyacaksınız otomatik kurulum hizmeti olacak mı? Dediğiniz özellik donanımlar eskide kaldı artık herkes R7 R9 i7 i9 geçiş yaptı.

Kiralamada tabii ki sorun yaşarsın eğer resmi olarak satmak istersen şirket kurman lazım o ayrı bir konu. Bu işten anlamıyorsan tek başına sunucunun bakımını yapamazsın o ayrı konu. Sunucuya hiçbir koruma koyamayacaksın büyük ihtimalle o ayrı konu. Evine kurmak istiyorsun o daha ayrı bir konu. Yani anlayacağın canın sıkılınca yapabileceğin bir şey değil.

Geri
Yukarı