Servis ASUS XG249cm monitör için sorun olmadığını söyledi

regeslolo

Decapat
Daha fazla  
Monitör
Xg249cm
144 Hz monitörümü gayet normal şekilde kullanıyordum sonra Hz yükseltmek için yeni monitör aldım ASUS XG249cm 270 Hz, aldıgımda ekran da saçma renkler oluştu garantiye gönderdim bana bir soruna rastlanmadı monitör sıfırlandı Firmware güncellemesi yapıldı mesajı atıp yeniden gönderiyorlar ve şu an kargoda yardımcı olabilir misiniz bu nasıl bir şey?
Sağdaki fotoğraf baska monitör ile denedim bir sorun yok Firmware güncellemesi yaptık demişler acana yazılımsal mı?

Dosya Ekleri

• 5B8F663C-DA88-4E5B-A90F-F4792ADA0B50.jpeg
    5B8F663C-DA88-4E5B-A90F-F4792ADA0B50.jpeg
    190,2 KB · Görüntüleme: 72
  • 64C89103-9B86-4007-AE3D-E751DFECAA2A.png
    64C89103-9B86-4007-AE3D-E751DFECAA2A.png
    221,9 KB · Görüntüleme: 70
Firmware bir yazılım.
anladım

Arkadaşlar monitör de aynı sorunu hala yaşıyorum tekrar servise gönderdim bu süreç gerçekten sıkıntıya sokuyor insanı ne yapacağımı bilmiyorum tekrardan hatalarını kabul etmezlerse başka monitör de deniyorum yok yani.

Son düzenleme:
Aynı hatayı acer kg24y bir monitörde yaşamıştım, bu sorun tamamen monitörün paneliyle alakalı yazılımsal olma olasılıgı yok denecek kadar az. Ben servise yolladım 1 ay boyunca yurt dısından parca bekliyoruz diyerek oyaladılar ve göndermediler. Bu sebepten Asus xg249cm suan ki sizin monitörünüzü aldım, başta dp kablosu kaynaklı bazı sorunlar yaşadım ama çözdüm. Şuan dediğim gibi bu sorunun 1e1 aynısını yaşadım. Ekran panelinin değişmesi lazım ve eğer o da SMS İnfocom bilişime aitse asusa ve acere onlar bakıyor diye biliyorum. Maalesef biraz uğraşacaksınız hocam panel değişiminde sizi muhtemelen yurt dısından parca bekliyoruz diye oyalayıp 20 iş günü içerisinde teslim etmeyecekler. Para iadesi alacaksınız. Bu benim yaşadığım senaryo maalesef.

benimde aynı model monitörüm var.Monitör arkasından bobin sesi geliyo tiz bi şekilde.270 hz boostladığımda ise flickering oluşuyo.Geri iade etsem mi diye düşünüp duruyorum 1 haftadır.Hapörlör girişi de calışmıyo dün denedim

Benim de aynı model monitörüm var. Monitör arkasından bobin sesi geliyor tiz bir şekilde. 270 Hz boostladığımda ise flickering oluşuyor. İade etsem mi diye düşünüp duruyorum 1 haftadır. Hoparlör girişi de calışmıyor dün denedim.

Sorunda orada ya iade almıyorlar serviste sorunu göremiyor her zaman yapmadığı için bir kez açıp kapatıyorlar sorun yok diyorlar çıkmazın içindeyim.

Aynı hatayı acer kg24y bir monitörde yaşamıştım, bu sorun tamamen monitörün paneliyle alakalı yazılımsal olma olasılıgı yok denecek kadar az. Ben servise yolladım 1 ay boyunca yurt dısından parca bekliyoruz diyerek oyaladılar ve göndermediler. Bu sebepten Asus xg249cm suan ki sizin monitörünüzü aldım, başta dp kablosu kaynaklı bazı sorunlar yaşadım ama çözdüm. Şuan dediğim gibi bu sorunun 1e1 aynısını yaşadım. Ekran panelinin değişmesi lazım ve eğer o da SMS İnfocom bilişime aitse asusa ve acere onlar bakıyor diye biliyorum. Maalesef biraz uğraşacaksınız hocam panel değişiminde sizi muhtemelen yurt dısından parca bekliyoruz diye oyalayıp 20 iş günü içerisinde teslim etmeyecekler. Para iadesi alacaksınız. Bu benim yaşadığım senaryo maalesef.
bana para iadesi yapsalar var ya onlara edeceğim dua ile dünyanın en iyi firması olurlar

Yeni konular

Geri
Yukarı