Servise gönderilen ürünün stokta olmaması

Sagolera97

Femtopat
Selamlar,
i9 9900KS bir işlemci almıştım bir firmadan. 1 aydır ürünüm serviste. Ürünün stoklarda olmadığını söylüyorlar. Fakat ben ürünümün parasını ödedim. Bu ürün arızalıysa aynı ürünü firmanın veya servisin temin etmesi gerekmez mi? Sonuçta ben başka bir ürün almak istiyorum. Firmanın söylediği ise ya para iadesi yapalım ya da başka bir ürün alın.
Ancak ben bu ürünü istiyorum. Bu konuyla ilgili ne yapabilirim?

Beklemekten başka hiçbir şey yapamazsın. Firmanın stoğunda yoksa yapabilecekleri bir şey yok. Stok durumu yenilendiğinde zaten ilk iş size işlemciyi göndereceklerdir.

Selamlar,
i9 9900KS bir işlemci almıştım bir firmadan. 1 aydır ürünüm serviste. Ürünün stoklarda olmadığını söylüyorlar. Fakat ben ürünümün parasını ödedim. Bu ürün arızalıysa aynı ürünü firmanın veya servisin temin etmesi gerekmez mi? Sonuçta ben başka bir ürün almak istiyorum. Firmanın söylediği ise ya para iadesi yapalım ya da başka bir ürün alın.
Ancak ben bu ürünü istiyorum. Bu konuyla ilgili ne yapabilirim?
Bende bu ilgili durumu modemle yaşadım. Aradılar beni, modem stokta yok dediler. Ya para iadesi yapalım ya da bir üst modelini yollayalım. Bir üst modeli gelmişti. Üst modeli zaten aldığım ürünün iki katı fiyatındaydı bir de. 😂

Benim fazlasında gözüm yok açıkçası. Aynı ürünümü istiyorum ama bekleyeceğim artık ne yapalım. Zaten kanunen böyleymiş durum. Teşekkür ederim yardımınız için.

Benim fazlasında gözüm yok açıkçası. Aynı ürünümü istiyorum ama bekleyeceğim artık ne yapalım. Zaten kanunen böyleymiş durum. Teşekkür ederim yardımınız için.
Bir üst modelini yollayabilirler mi acaba ? Anakartınıza da uyuyorsa eğer sizin açınızdan daha iyi olur diye düşünüyorum.

Bir üst modelini yollayabilirler mi acaba ? Anakartınıza da uyuyorsa eğer sizin açınızdan daha iyi olur diye düşünüyorum.
Öyle de hakka girmiş olurum, benim ürünüm yok diye niye fazlasını almış olayım. Artık bir üst seviye bir intel işlemci alacağım fakat onunda stoğu yok. Düşük bir işlemci'de almak istemiyorum açıkcası. Zor bir durumda kaldım bakalım zaman ne gösterecek.

Öyle de hakka girmiş olurum, benim ürünüm yok diye niye fazlasını almış olayım. Artık bir üst seviye bir intel işlemci alacağım fakat onunda stoğu yok. Düşük bir işlemci'de almak istemiyorum açıkcası. Zor bir durumda kaldım bakalım zaman ne gösterecek.
Bunun hakka girmekle alakası yok. Şirket zaten bunu karşılamak zorunda. Garanti süresince malına sahip çıkmak zorunda zaten. Siz, bir üst modeli alarak bir başka insanın hakkına girmiyorsunuz.

Reis zaman neyi gösterdi? Aynı durumun ekran kartı versiyonunu yaşıyorum şu an. Haliyle ekran kartı çok az olduğu için ellerinde RX 590 yokmuş. 2 yıl önceki parasını (faturadaki tutar) iade edebileceklerini söylediler. Fiyatı 4 e katladı. O parayla RX 590 değil RX 560 alabiliyorum. Seninki nasıl sonuçlandı?

Geri
Yukarı