ServisPoint MSI'a mı aittir?

AOC'nin "biz sattığımız ürünün arkasındayız. O yüzden tüm monitörlere 3 yıl garanti veriyoruz" dediğini ve 1 adet ölü piksele veya 3 adet subpiksel ve üzerine değişim garantisi verdiğini biliyorum. Ancak bu kadar yavaş olmasını kabul edemiyorum. Araya bayram girmiş olsa da 49 gün aşırı fazla. Tüketici hakem heyetine başvurmak üzereydim nerdeyse.

Bakalım elime sağlam ulaşacak mı? Kargonun yarın elime geleceğini tahmin ediyorum. Düzgün paketlenmediği için parçalanan monitörler olduğu hakkında şikayet duydum. Elime sağlam gelirse açmadan satacağım. Çünkü işlerim aksadığı için başka monitör almak zorunda kaldım. Bundan da ümidimi kestiğim için yine benzer türde ve fiyatta monitör tercih ettim. Bu durumda iki monitör israf demek.
49 gün de çok fazlaymış hocam cidden Tayvan'a at üstünde gidip gelse daha hızlı gelirdi monitör.

49 gün de çok fazlaymış hocam cidden Tayvan'a at üstünde gidip gelse daha hızlı gelirdi monitör.
Monitör zaten buradaki distribütör olan Koyuncu elektronikten tedarik ediliyor. Tecpro'nun yeni monitör diye verdiği seri numarası da 18 Temmuz itibari ile 2025'e kadar Koyuncu elektronik sorgulamasında garantili gözüküyor. Yazışmalara cevaplar geç verildi sanırım. Çünkü servis suçu markaya attı. Değişim için rapor istiyorlarmış ve cevap vermeleri uzun sürüyormuş. O yüzden monitör değişimleri hep böyle uzun sürer ama muhakkak değişim onayı geliyor dediler. İddia doğruysa bu ayıp markanındır. Neticede bu markadan bir daha hiçbir şey almamaya karar verdim. Daha önce çok kişiye bu veya başka modellerini tavsiye etmiştim. Artık tavsiyede yutkunuyorum.

Geri
Yukarı