ServisPoint nasıldır?

Mito_26

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Merhaba, ASUS marka ekran kartım, ASUS firmasının anlaşmalı olduğu ServisPoint firmasında bu servise yolu düşen oldu mu? Ya da nasıl servis olduğu hakkında bilginiz var mı?

Kötüdür ama yapacak bir şey yok adamlar bakıyor.

1 defa ASUS'u aramak yerine ServisPoint arayım dedim, sonuçta ürünün servisi orası ve oradaki teknik ekip ilgileniyor ve ürünün seri numarası ve teknik servis kayıt bilgilerinin mevcut olduğunu söyledim, telefonu cevaplayan hanımefendi firmalar arası gizlilikten dolayı bilgi veremiyoruz falan dedi ürünün sahibi olduğumu, tamir süresinin uzadığını ve tahmini işleme alınma sırasını sormak için konuşmak ve rica etmek isterken kaba bir üslup ile telefon yüzüme kapandı, neye uğradığımı şaşırdım 😅 hayatımda ilk defa böyle bir kurumsal bir firmaya denk geldim. Şikayet etmek ya da uğraşmak istemedim, pazartesi günü tamir için tanınan 20 iş günü süreleri resmî olarak tamamlanıyor, gün sonunda onarım işlemi tamamlanmaz ise yasal olarak değişim hakkımı talep edeceğim.

Ben o hanımefendiye tecavüz ettim. Daha doğrusu o öyle sanıyor. Duyan da haritada Kütahya'yı arattık sanar.
68426143-5BBA-4034-84CE-9F765C54A7D6.png

Yeni konular

Geri
Yukarı