ServisPoint Rezaleti!

Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi forumlar. Evet, daha bir kaç saat önce anakartımla ilgili BIOS’unun çöktüğünü ve çöktüğünden dolayı anakartı garantiye gönderdiğimi yazmıştım.

İlgili konu:

5 dakika önce ServisPoint’i aradım ve korktuğum başıma geldi. Anakartın iki pini yamukmuşta bilmem neymişte saçma sapan şeyler diyen bir muhattap (Merve Hanım) o kişiye suç bulmuyorum yanlış anlaşılma olmasın.

Sinirden elim ayağım titredi çünkü anakartın pinlerinde hiç bir sorun yoktu, BIOS’tan önce bilgisayarım mis gibi çalışıyordu.

@MSI Türkiye buradan iletişime geçebilirseniz veya bir iletişim numarası bırakabilirseniz sevinirim (ServisPoint numarası dışında)

ServisPoint ile aynı sorunu yaşayan bir çok kişi var bu forumda. Benim hatam olmayan bir durum için 6000 TL’mi çöpe atacak değilim! Ya sorunum çözülecek ya çözülecek saçma sapan bir teknik servisin dolandırıcılıkları ile uğraşmak zorunda değilim ben! Eğer bu sorunum çözülmezse de ne MSI’dan bir daha alışveriş yaparım ne de bir daha MSI aldırırım.

Çözülmesini istiyorum @MSI Türkiye

İyi sosyaller. Evet, daha birkaç saat önce anakartımla ilgili BIOS'unun çöktüğünü ve çöktüğünden dolayı anakartı garantiye gönderdiğimi yazmıştım.

İlgili konu:

5 dakika önce ServisPoint'i aradım ve korktuğum başıma geldi. Anakartın iki PIN'i yamukmuşta bilmem neymişte saçma sapan şeyler diyen bir muhatap (merve hanım) o kişiye suç bulmuyorum yanlış anlaşılma olmasın.

Sinirden elim ayağım titredi çünkü anakartın pinlerinde hiçbir sorun yoktu, BIOS'tan önce bilgisayarım mis gibi çalışıyordu.

@MSI Türkiye buradan iletişime geçebilirseniz veya bir iletişim numarası bırakabilirseniz sevinirim (ServisPoint numarası dışında)

ServisPoint ile aynı sorunu yaşayan birçok kişi var bu forumda. Benim hatam olmayan bir durum için 6000 TL'mi çöpe atacak değilim! Ya sorunum çözülecek ya çözülecek saçma sapan bir teknik servisin dolandırıcılıkları ile uğraşmak zorunda değilim ben! Eğer bu sorunum çözülmezse de ne MSI'dan bir daha alışveriş yaparım ne de bir daha MSI aldırırım.

Çözülmesini istiyorum @MSI Türkiye

MSI'nin deyimiyle anakartın hangi pinleri yamulmuş.

Buradaki MSI Türkiye reklam/tanıtım hesabı boşuna etiketlemene gerek yok okumazlar. İletişim kuracağın yer burada.

Buradaki MSI Türkiye reklam/tanıtım hesabı boşuna etiketlemene gerek yok okumazlar. İletişim kuracağın yer burada.

Bunu bende biliyorum lakin burada ne iletişim numarası var ne bir şey.

Ticket şeklinde iletişim kurman lazım, elinde belge görsel falan varsa ekleyebilirsin.

Böyle olacağını bilseydim anakartı kutularken kesintisiz detaylı video çeker, bir güzel canlarını okurdum.

Maalesef çözüme kavuşabileceğimi sanmıyorum çünkü elimde ne belge var ne bir şey.

Böyle olacağını bilseydim anakartı kutularken kesintisiz detaylı video çeker, bir güzel canlarını okurdum.

Maalesef çözüme kavuşabileceğimi sanmıyorum çünkü elimde ne belge var ne bir şey.

O video da ancak konu yargıya taşınacak da, kanıt olarak istenecek ya da kabul edilecek de. Üzerine yetkili servis de yamuk pin fotoğrafını çekip "böyle geldi" der don lastiği gibi uzar olay.

Burada en temizi diyalog kurarak ve Şikayetvar.com gibi sitelere yazarak çözüm aramak olur.

MSI ile iletişime geçtikten sonra süreç incelenir. Bu hatayı servisin yaptığından eminsen kamera kayıtlarının incelenmesini iste.

O video da ancak konu yargıya taşınacak da, kanıt olarak istenecek ya da kabul edilecek de. Üzerine yetkili servis de yamuk pin fotoğrafını çekip "böyle geldi" der don lastiği gibi uzar olay.

Burada en temizi diyalog kurarak ve Şikayetvar.com gibi sitelere yazarak çözüm aramak olur.

Hocam Şikayetvar.com’a bakıyorum ama kimsenin sorununu çözmemişler ve 1 yıldızlar. Sanırım direk MSI ile iletişime geçmeye çalışacağım.

Arkadaşlar ServisPoint ile görüştüm, işlemci soketimden iki tane pinin başını ezmişler birde fotoğraf attılar. MSI ile görüşeceğimi belirttiğim için ücretsiz yapacaklarını söylediler 🤣 Denemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı