Servisteki insanla yaşadığım problemler

Heyyo

Decapat
Merhaba. Ben lise öğrencisiyim. Servisle okula giderken önümde oturan pek de sevmediğim birisi koltuğunu geriye doğru yatırıyordu. Ben bu konuda rahatsız olduğumu söylesem de bunu yapmaya devam ediyorlardı. Ayrıca bu kişi bana pek hoş davranan birisi de değil. Küfür ettiği zamanlar falan da oluyordu bazen. Biraz artist kendisi. Sanırım çekemiyor arkadaş beni. Öğretmenle konuşun deseniz o ne yapacak ki? Ne yapayım bu konuda? Okulda pek iyi bir yerde değil konum olarak. Sultanbeyli'de okul. Havasından mıdır suyundan mıdır yoksa ergenlik salaklığı mıdır bilmiyorum, okulun yarısı embesil sürüsü gibi geliyor.

Ne yaparsanız yapın asla kavgaya girişmeyin. Eğer sözlü olarak bir şey yapamıyorsanız pek te yapacak bir şey kalmıyor. Allah korusun kavgada karşıdaki herif bıçak çıkarsa hayatın biter.

Ne yaparsanız yapın asla kavgaya girişmeyin. Eğer sözlü olarak bir şey yapamıyorsanız pek te yapacak bir şey kalmıyor. Allah korusun kavgada karşıdaki herif bıçak çıkarsa hayatın biter.

Yok öyle tipler değiller. En azından o kadar değiller. Bir tip var mesela serviste. Herkese kabadayılık falan yapıyor. Artistlik yapıyor bana da bazen.

@Abstrack99 gülecek ne var anlamış değilim. Günümüzdeki bazı ergen tipler yanında bıçak olmadan bir yere gitmiyor. Yani söylediğim şey olmayacak derecede imkansız bir şey değil.
Yok öyle tipler değiller. En azından o kadar değiller. Bir tip var mesela serviste. Herkese kabadayılık falan yapıyor. Artistlik yapıyor bana da bazen.
Eğer öyle tipler yoksa ilk önce sözlü olarak çözmeye çalışın. Çözemezseniz de artık velilerini falan arayabilirsin son ihtimal. Hocaya söyle diyecektim de sen olmaz demişsin yazıda. Yine de hocaya bir söyle sen.

Geri
Yukarı