Servisteki kıza günaydın demeli miyim?

Kali_user_Rubyk

Decapat
Daha fazla  
Ne lanet bir duruma düştüm. Her neyse. Serviste bir kız var hoşlandım ama benden 1 sınıf üstte olduğunu fark ettim. Serviste sessizce oturuyor ne yaptığını bilmiyorum. Serviste zaten ses seda yok herkes sessiz. Bilmiyorum ne yapsam sabah günaydın desem garipser mi acaba benden biniyor bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Servise girerken günaydın de herkese, sonra oturma yerine doğru ilerlerken onun da arkasına geçtiğin için geçerken günaydın deyip başını salla şöyle bi selam ver. Servis çok sessizken konuşmaya çalışman mantıklı olmaz kız da utanabilir.
Bi hafta selam ver bakalım, sonra senin selam verişini görmek için sen binince senin yüzüne bakacak mı? Yoksa sen selam verdikten sonra mı dönecek gör.
Eğer senin selamın için sana bakmıyorsa çok da takmıyordur seni açıkçası kusura bakma. Ama alttan alttan sana bakıp günaydın demeni ve cevap vermeyi bekliyorsa senden nefret etmiyor olabilir.
Yani hemen yapış kıza diyemem üzgünüm. Zamanla olan şeyler bunlar. Bir kere en büyük hata üstüne gitmek olur. Kaçan kovalanır unutma.

Servise girerken günaydın de herkese, sonra oturma yerine doğru ilerlerken onun da arkasına geçtiğin için geçerken günaydın deyip başını salla şöyle bir selam ver. Servis çok sessizken konuşmaya çalışman mantıklı olmaz kız da utanabilir.
Bir hafta selam ver bakalım, sonra senin selam verişini görmek için sen binince senin yüzüne bakacak mı? Yoksa sen selam verdikten sonra mı dönecek gör.
Eğer senin selamın için sana bakmıyorsa çok da takmıyordur seni açıkçası kusura bakma. Ama alttan alttan sana bakıp günaydın demeni ve cevap vermeyi bekliyorsa senden nefret etmiyor olabilir.
Yani hemen yapış kıza diyemem üzgünüm. Zamanla olan şeyler bunlar. Bir kere en büyük hata üstüne gitmek olur. Kaçan kovalanır unutma.

Benden sonra biniyor. Ve benden 1 sınıf üstte. Bu durumda ne yapmalıyım?
Edit: Yani ben 1. Sınıfsam o 2. Sınıf

Yaş sorun olmaz. Senden sonra biniyorsa yapacak bi şey yok, o selam vermiyorsa senin o binerken vermen tuhaf kaçar verme.
Servisten inerken belki o senin önüne oturduğu için, sen ona yol veriyormuşsun gibi "buyur geç sen" falan diyebilirsin. O da "saol" falan der.
Yani muhabbet çok doğal başlamalı, sen üzerine gidersen kaçar direkt.
Çok üzerine düşme bi yerde denk gelirsen belki bi bahane bulup konu açman lazım fakat lisede misin, ortaokul mu? Üniversitedir belki de.
Duruma göre çok rahat konu açılabilir aslında iş sende bitiyor. Manitası yoksa yaparsın sen haydi aslan.

Yaş sorun olmaz. Senden sonra biniyorsa yapacak bir şey yok, o selam vermiyorsa senin o binerken vermen tuhaf kaçar verme.
Servisten inerken belki o senin önüne oturduğu için, sen ona yol veriyormuşsun gibi "buyur geç sen" falan diyebilirsin. O da "sağ ol" falan der.
Yani muhabbet çok doğal başlamalı, sen üzerine gidersen kaçar direkt.
Çok üzerine düşme bir yerde denk gelirsen belki bir bahane bulup konu açman lazım fakat lisede misin, ortaokul mu? Üniversitedir belki de.
Duruma göre çok rahat konu açılabilir aslında iş sende bitiyor. Manitası yoksa yaparsın sen haydi aslan.

Manit. Yok ama olmasına bayağı hevesli gibi. Bir de ben şansımı yiyim nerede konuşacak fırsat varsa hepsi de tıkalı sinirden akciğerimi yiyeceğim.
Manit. Yok ama olmasına bayağı hevesli gibi. Bir de ben şansımı yiyim nerede konuşacak fırsat varsa hepsi de tıkalı sinirden akciğerimi yiyeceğim.

Lise bu arada.

Biraz takıl o zaman. Salonda voleybol falan oynamıyor mu bu? Kantinden tost almıyor mu? Bi yerde yakalarsın, konuşursun, çay ısmarlarsın vesaire.

Biraz takıl o zaman. Salonda voleybol falan oynamıyor mu bu? Kantinden tost almıyor mu? Bir yerde yakalarsın, konuşursun, çay ısmarlarsın vesaire.

Aramızdaki sınıf farkı 1 olduğu için öğle arası farklı. Beden dersi dışında da salona almıyorlar zaten. Belli zaten sınanıyorum. Velhasıl tek yer servis ve mahalle galiba.(aynı mahalle)
Stratejiyi buldum.
1. Garipsenmeyecek bir durumda muhabbete gir
2 selam vermeye başla
İf bulgular == gibigibi: Devam.

Son düzenleme:
Knk kız güzel mi? Genellikle güzel kızlar yalnız oluyor, erkeklerin çoğu gözlerinde büyüttüğü için konuşmuyorlar onlarla, onunla konuşursan kız da bundan hoşlanabilir. Kıza sanki kızdan hoşlanmıyormuş gibi git selam ver, arkadaşça, belki sınavlar hakkında konuşursun ya da TYT 165 dk oldu onun hakkında konuşursun. Büyütme gözünde, altı üstü lise ilişkisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı