Kıza hediye göndermeli miyim?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar merhaba. Benim yeni yılda yapmak istediğim bir şey var. Öncelikle yapmak istediğimden önce o kişi ile ilgili biraz ilişkimi belirtmek istiyorum. Bir kankam var ve bu kız bir kankam. 2 yıldır sanal arkadaşlık yapıyoruz ve eskiden çok iyiydik şimdi de aramız çok iyi fakat eskisi gibi konuşmuyoruz çok yani günde 4-5 mesaj dahası yok bu mesajlaşmanın azalmasıda birbirimizden hoşlanmamamız ve büyümüş olmamız sanırım. Benim yeni yılda bu kıza bir şeyler göndermek istiyorum kargo ile mesela boyadığım birkaç tane CD'yi benim için anısı olan, birkaç tane poster bunlar ay yıldız posterleri aramızda bununla ilgili birkaç diyalog var. Bu yüzden özellikle hem eskiye gönderme olsun diye hem de bende biraz B12 var bu yüzden de şakasına "ben bunları unutmam :D " gibisinden bir şeyler yazmayı düşünüyorum bu yüzden özellikle bunları seçtim. Bir tane bileklik annem takı kursuna gidiyor oradaki doğal taşlar ile arası olduğundan ve bir tanede kolye gene doğal taşları sevdiği için o taşa uygun zincir bulup kolye yapmayı düşünüyorum ve bu taş cidden benim hoşuma giden bir şey ve son olarak da Spotify görünümlü şarkı sözlerini çıkartacağım yazıcıdan birkaç tane bu kadar. Fakat içimde şüphe var. Bu kız bunları beğenir mi? Yani beğenmesinden kastım benim içimde bunları 2-3 aydır yapmak var neden çünkü 2 yıldır arkadaşım ve o önceki yılbaşı gecesi bana numarasını vermişti. Bu benim için büyük bir şey çünkü 2 yıldır kankayım ve 1 yılın ardından numarasını almış oldum. Bende yılbaşı olarak ona bunu yapmak istedim. İçimden bunlar geliyor yani yapmakta istiyorum içimden bu geçiyor. Kız öyle sosyetik falan değil ama benim gönderdiklerimi normal karşılamaz gibi bir his var içimde o yüzden göndersem mi göndermesem mi şüphesine düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı