Ses açıp kısma sırasında oyun takılıyor

casya

Decapat
Daha fazla  
Merhaba abilerim kardeşlerim, kötü bir sorunum var. Bilgisayarımda oyun oynarken her oyun için geçerli bu ses açtığım ya da kıstığım zamanlar da sol üstte Windows'un ses seviyesi göstergesi geldiği gibi oyun donuyor gittiğinde oyun tekrar düzeliyor ve bu çok rahatsız edici bir durum benim için. Lütfen bir bilginiz var ise yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ryzen 5 3500X
RX570
8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba abilerim kardeşlerim, kötü bir sorunum var. Bilgisayarımda oyun oynarken her oyun için geçerli bu ses açtığım ya da kıstığım zamanlar da sol üstte Windows'un ses seviyesi göstergesi geldiği gibi oyun donuyor gittiğinde oyun tekrar düzeliyor ve bu çok rahatsız edici bir durum benim için. Lütfen bir bilginiz var ise yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ryzen 5 3500X.
RX570.
8 GB RAM.

Vella bende ve arkadaşımdada var normal bir şey gailba.

Ryzen 5 3500X
RX570
8 GB RAM
Bende tam tersi FPS im 20-30 ken ses göstergesi çıktığında 60 a yükseliyor gittiğinde de tekrar 20-30 a düşüyo

Geri
Yukarı