Ses Çıkışını Değiştiremiyorum

Talha S.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Bundan 1 hafta önce dizüstü bilgisayarıma format attıktan sonra daha yeni karşılaştığım bir sorunu çözemediğim için foruma konu açayım dedim. Önceden ses çıkışını değiştirebiliyorken şimdi ise değiştiremiyorum. Sürücülerin güncelliğini aygıt yöneticisi>Ses, Video ve Oyun Denetleyicileri kısmından denetledim ama güncel diyor.

2020-03-15.png

Burda da gözüktüğü gibi ses çıkışını değiştirebilmem için seçenek yok. (Kulaklık takılı. Format atmadan önce ise değiştirebiliyordum.) Çözümü nedir?

Realtek kurulu mu?
Evet, Realtek HD Audio Manager kurulu. Oraya da baktım ama bir şey yapamadan çıktım.
@Silinen üye bir fikrin var mı veya bu konularda bilgisi olan herhangi bir arkadaş yok mudur?
Evet, Realtek HD Audio Manager kurulu. Oraya da baktım ama bir şey yapamadan çıktım.
@Silinen üye bir fikrin var mı veya bu konularda bilgisi olan herhangi bir arkadaş yok mudur?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı