Ses değiştirici ile kız sesi nasıl yapılır?

kevkeb

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Windows 10 Pro kullanıcısıyım istediğim şey şu.
Discord gibi platformlarda ve oyunlarda sırf şaka olsun diye kız sesiyle konuşmak istiyorum sesi kaydedip oynatmak değil de direk ben konuşurken kız sesiyle konuşayım istiyorum böyle bir şey mümkün mü Voicemod gibi programlarda her gün kız sesi olmuyor ve biraz robotlaşmış kız sesi oluyor daha gerçekçi bir şey bileniniz varsa anlatabilir mi?

Maalesef dostum, vaktinde ben de çok aramıştım ama robotumsu ince sesden daha iyi bir sonuç elde edemedim. Sanırım CS'de bedava drop bizler için hala imkansız.

Bu uygulama ekran kartını (ya da işlemcini sen seçiyorsun) kullanarak sesini çok az bir gecikmeyle baya gerçekçi olarak sanal bir mikrofona aktarmana yardımcı oluyor. (VB-Audio Virtual Apps) Eğer ekran kartın yeterince güçlüyse (özellikle NVIDIA ise) çok rahat bir şekilde kendi sesini kız sesi yapıp oyunlarda insan trolleyebilirsin.

Lakin, bu uygulamada kız sesini yapabilmek için önceden eğitilmiş bazı modellere ihtiyacın var. (.pth uzantılı dosyalar) Bunları ise internette biraz araştırarak bulabilirsin fakat genelde çoğu çok kötü oluyor. https://weights.gg bu siteyi kullanabilirsin modelleri indirmek için. Ya da internette birazcık araştırmayla para karşılığı sizin için istediğiniz kalitede bir modeli eğitebilecek birini bulabilirsiniz.

Bu arada konu saçma ve komik farkındayım ancak merak ettiğim bir konu 😅

Bu uygulama ekran kartını (ya da işlemcini sen seçiyorsun) kullanarak sesini çok az bir gecikmeyle bayağı gerçekçi olarak sanal bir mikrofona aktarmana yardımcı oluyor. (VB-Audio Virtual Apps) eğer ekran kartın yeterince güçlüyse (özellikle NVIDIA ise) çok rahat bir şekilde kendi sesini kız sesi yapıp oyunlarda insan trolleyebilirsin.

Lakin, bu uygulamada kız sesini yapabilmek için önceden eğitilmiş bazı modellere ihtiyacın var. (.pth uzantılı dosyalar) bunları ise internette biraz araştırarak bulabilirsin fakat genelde çoğu çok kötü oluyor. https://weights.gg bu siteyi kullanabilirsin modelleri indirmek için.

Hocam video falan var mı nasıl yapılır falan diye bu attığınızın.

Merhaba arkadaşlar ben Windows 10 Pro kullanıcısıyım istediğim şey şu.
Discord gibi platformlarda ve oyunlarda sırf şaka olsun diye kız sesiyle konuşmak istiyorum sesi kaydedip oynatmak değil de direk ben konuşurken kız sesiyle konuşayım istiyorum böyle bir şey mümkün mü Voicemod gibi programlarda her gün kız sesi olmuyor ve biraz robotlaşmış kız sesi oluyor daha gerçekçi bir şey bileniniz varsa anlatabilir mi?

İnternette çok fazla kaynak var iyi bir ekran kartı veya işlemci ile yapabilirsiniz.

Hocam video falan var mı nasıl yapılır falan diye bu attığınızın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyebilirsin. En günceli budur. Ayrıca ben bunu kullanıyorum, kendi ekran kartımla gerçekten çok güzel kız sesiyle troll yapabiliyorum lakin dediğim gibi bu düzgün bir model bulabilmenize ve ekran kartınızın ne kadar iyi olduğuna göre değişebilecek bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı