Ses değiştirme programı önerisi

Oldus

Centipat
Daha fazla  
YouTube videolarımda kullanmak istiyorum ve kaliteli olması gerek güvenilir virüsüz olması lazım. Ücretsiz olabilirse iyi olur. Mikrofonum HyperX QuadCast.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Voicemod kullanıyordum eskiden bir bakabilirsiniz. Fakat sisteminiz düşükse aşırı yorar.

Kendi sesiniz olacaksa konu yanlış yere açılmış belirteyim.
Bu arada Voicemod önerebilirim.

Diğer yazılımlara açtım konuyu ben moderatörler düzeltmiş sanırım kendi sesimi programa yansıtıcam programda kayıt sırasında hangi ses açıksa onu aktarmasını istiyorum.

YouTube videolarımda kullanmak istiyorum ve kaliteli olması gerek güvenilir virüsüz olması lazım. Ücretsiz olabilirse iyi olur. Mikrofonum HyperX QuadCast.

MorphVOX kullanıyordum ben bir ara. Ama video editlemekten anlıyorsan Premiere Pro tarzı, RVC GUI diye bir yapay zeka ses modellemesi var. Ben videomu çekiyordum, sonra sesi ayırıyordum videodan ayırdığım sesi indiriyordum sonra onu bu programla değiştirip yerine geri koyuyordum. Böyle biraz zahmetli ama kaliteli videolar çıkıyor ben YouTube'a böyle videolar çekiyorum.

Voicemod bu işin uzmanı onu kullanabilirsin fiyatı da hiç fena değil hatta neredeyse bedava.

Bedavadır da 16 TL olanı seçiyorum 199 filan öde diyor?

Dosya Ekleri

• 1701011087701.png
    1701011087701.png
    290,5 KB · Görüntüleme: 37

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı