Ses kalınlaştırma ameliyatı yapan hastaneler var mı?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Merhaba, 25 yaşıma geldim telefonda konuştuğum kişiler beni kadın zannediyor. Karşımdaki kişilerin ne düşündüğünü bilmeme bile gerek yok. Bu durum sosyal ve etnik hayatımı etkilemeye başladı.
Bugün bir karar aldım ses değiştirme ameliyatı varsa eğer bu ameliyatı olmak istiyorum ucunda ölüm de olsa. ☺️ Bu ameliyat nerede yapılır, yapan hastaneler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 25 yaşıma geldim telefonda konuştuğum kişiler beni kadın zannediyor. Karşımdaki kişilerin ne düşündüğünü bilmeme bile gerek yok. Bu durum sosyal ve etnik hayatımı etkilemeye başladı.
Bugün bir karar aldım ses değiştirme ameliyatı varsa eğer bu ameliyatı olmak istiyorum ucunda ölüm de olsa. ☺️ bu ameliyat nerede yapılır, yapan hastaneler var mı?

Puberfoni olabilir. Bir doktora görünün.

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanı doktor Veli KIRBAÇ'a instagram'dan yaz. Beni Doktor Burak Toraman gönderdi de derdini anlat. Yardımcı olur.

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanı doktor Veli KIRBAÇ'a instagram'dan yaz. Beni Doktor Burak Toraman gönderdi de derdini anlat. Yardımcı olur.
Tamam hocam birazdan yazarım teşekkür ederim.
Yazdım hocam davet gönderildi yazdı davete dönerse ben de yazarım sorunu.

@DoktorBey19 Kendisi ile konuştum cevabı şöyle oldu;
Anlamadığım kendimi yapamaz yoksa yapılmayan merdiven altı bir şey mi istiyorum. 🥱
IMG_1292.jpeg

Son düzenleme:
Veli Kırbaç çok iyi doktordur. Demek ki çalıştığı hastanede bu ameliyat için yeterli ekipman yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı