Ses kalınlaştırma ameliyatı yapan hastaneler var mı?

Tamam hocam birazdan yazarım teşekkür ederim.
Yazdım hocam davet gönderildi yazdı davete dönerse ben de yazarım sorunu.

@DoktorBey19 kendisi ile konuştum cevabı şöyle oldu;
Anlamadığım kendimi yapamaz yoksa yapılmayan merdiven altı bir şey mi istiyorum. 🥱
Eki Görüntüle 2203946

Neden ses terapisine gitmek yerine ısrarla ameliyat diyorsun? Çok basit bir tedaviyle çözülebilecek bir sorunun olabilirken büyük ameliyatlara girmene ne gerek var?

Neden ses terapisine gitmek yerine ısrarla ameliyat diyorsun? Çok basit bir tedaviyle çözülebilecek bir sorunun olabilirken büyük ameliyatlara girmene ne gerek var?
Ses terapisinde tam olarak ne yapılıyor? Anladığım kadarıyla diyaframdan konuş ve nefes al egzersizi gibi işe yaramayacak şeyler söyleyecektir diye düşünüyorum

Ses terapisinde tam olarak ne yapılıyor? Anladığım kadarıyla diyaframdan konuş ve nefes al egzersizi gibi işe yaramayacak şeyler söyleyecektir diye düşünüyorum.

Doktor olmadığım için çok bir şey diyemem ama ameliyattan önce ses terapisi denemeni öneririm. Sonrasında tedavi işe yaramaz ve doktorun uygun görürse ameliyat seçeneği sunabilir sana. Denemekten zarar gelmez. Puberfoni yazarak internette bununla ilgili videolar bulabilirsin.

Merhaba, 25 yaşıma geldim telefonda konuştuğum kişiler beni kadın zannediyor. Karşımdaki kişilerin ne düşündüğünü bilmeme bile gerek yok. Bu durum sosyal ve etnik hayatımı etkilemeye başladı.
Bugün bir karar aldım ses değiştirme ameliyatı varsa eğer bu ameliyatı olmak istiyorum ucunda ölüm de olsa. ☺️ Bu ameliyat nerede yapılır, yapan hastaneler var mı?
Bugün 16 yaşıma girdim ve yıllardır bu durumu bende yaşadım ve o kadar rahatsızdımki bu durumdan seni çok iyi anlıyorum. bir süre ses terapisi aldım ve sonuç muazzam ben hayatımda böyle bir değişim görmedim kesinlikle tavsiye ederim. Eğer Eskişehirde yaşıyorsan mutlaka Anadolu üniversitesi dilkom bölümüne başvur. İstersen sana sesimin eski ve yeni halini atabilirim yada aklına takılan başka yerlerde yardımcı olabilirim.

Bugün 16 yaşıma girdim ve yıllardır bu durumu bende yaşadım ve o kadar rahatsızdımki bu durumdan seni çok iyi anlıyorum. bir süre ses terapisi aldım ve sonuç muazzam ben hayatımda böyle bir değişim görmedim kesinlikle tavsiye ederim. Eğer Eskişehirde yaşıyorsan mutlaka Anadolu üniversitesi dilkom bölümüne başvur. İstersen sana sesimin eski ve yeni halini atabilirim yada aklına takılan başka yerlerde yardımcı olabilirim.
Merhaba Eymen açıkçası randevu henüz almadım ama almayı düşünüyorum senin bu bende işe yaradı demen gerçekten de bana randevu almalıyım düşüncesinde yardımcı oldu. Gerçekten terapi eğer işe yarayacaksa bu kız sesimi erkek yapmak isterim ama ne vaktim ne de gücüm buna yeter mi bilmiyorum bazenleri bu durum yüzünden hayallerim kırılıyor ilişki hayatımı bile zedeliyor. Herkes gay olduğumu düşünüyor. 🏳️‍🌈 😀 sürecini bana anlatabilir misin erkesi olmak sesimin kalınlaşmasını isterdim. Bana moderatörler izin verirse whatsapptan yazmanı isterdim.

Merhaba Eymen açıkçası randevu henüz almadım ama almayı düşünüyorum senin bu bende işe yaradı demen gerçekten de bana randevu almalıyım düşüncesinde yardımcı oldu. Gerçekten terapi eğer işe yarayacaksa bu kız sesimi erkek yapmak isterim ama ne vaktim ne de gücüm buna yeter mi bilmiyorum bazenleri bu durum yüzünden hayallerim kırılıyor ilişki hayatımı bile zedeliyor. Herkes gay olduğumu düşünüyor. 🏳️‍🌈 😀 sürecini bana anlatabilir misin erkesi olmak sesimin kalınlaşmasını isterdim. Bana moderatörler izin verirse whatsapptan yazmanı isterdim.
Moderatörler izin verirmi bilmiyorum ama sana yardımcı olacaksa tabikide yazarım. Ben yaklaşık 20 seans terapi gördüm üniversiteside toplam 5K civarı tuttu zatende daha yeni bitti sayılır 2 ay olmamıştır.

Moderatörler izin verirmi bilmiyorum ama sana yardımcı olacaksa tabikide yazarım. Ben yaklaşık 20 seans terapi gördüm üniversiteside toplam 5K civarı tuttu zatende daha yeni bitti sayılır 2 ay olmamıştır.
Özel mi devlet mi orasını anlamadım üniversite hastanesine para mı ödüyoruz devlet sigortası karşılamıyor mu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı