Ses kalitesi iyi oyuncu kulaklığı önerisi

EnsarT57

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, ASUS ROG Delta S kullanıyorum ses kalitesi iyi olmadığı için farklı bir kulaklığa geçmek istiyorum. Kablolu, kablosuz fark etmez. Müzik dinlerken en iyi sesi alabileceğim kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Önceliğim müzik dinlemek. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Arctis Pro kullanıyorum. Hem müzik hem oyun olsun çok memnunum tavsiye ederim.

SteelSeries set kurmayı düşünüyorum en kaliteli ürünler hep SteelSeries'te. ASUS aldığıma o kadar pişman oldum ki ses kalitesi rezalet 150 liralık çakma JBL hoparlörler gibi. Arctis Pro modelinin yenisini almayı düşünüyorum şu an. Nova Pro Wireless modelini çok övüyorlar.

Kulaklık konusunda sürekli sorunlar yaşadım o yüzden sana kesinlikle almaman gereken kulaklıklarda yardımcı olacağım.
1- Corsair'e asla yaklaşma. (kronik sorunlu)
2- Logitech (ses seviyesi tatmin etmeyebilir.)
3- HyperX Cloud 2 (kaliteli fakat yeni ürettiklerinin hepsinde dip ses sorunu bulunmakta)
Bunlar haricinde istediğini al dostum hayırlı olsun ^^.
Önereceğim ise Razer BlackShark v2.

Sennheiser en iyisi bence.

Nova Pro Wireless modeli mi daha iyi yoksa bu mu?

Kulaklık konusunda sürekli sorunlar yaşadım o yüzden sana kesinlikle almaman gereken kulaklıklarda yardımcı olacağım.
1- Corsair'e asla yaklaşma. (kronik sorunlu)
2- Logitech (ses seviyesi tatmin etmeyebilir.)
3- HyperX Cloud 2 (kaliteli fakat yeni ürettiklerinin hepsinde dip ses sorunu bulunmakta)
Bunlar haricinde istediğini al dostum hayırlı olsun ^^.
Önereceğim ise Razer BlackShark v2.

HyperX asla almam zaten. High-end bir kulaklık arıyorum fiyatı çok çok yüksek olmayan.

Sennheiser tek işleri ses sistemleri. Uzmanlık alanları yani bu ayrıca alman mühendisliği. Müzik isteğinizi dikkate alarak yazdım oyun için diğer markalar daha iyi olabilir.

Bütçemi 6 bine kadar çıkartabilirim. 6 bin liraya en iyi Sennheiser modeli ne sizce?

Eğer Delta S'den sonra iyi bir ürüne geçmeyi kafana koyduysan minimum bakman gereken ürünler şunlardır;
  • Beyerdynamic DT990 Pro
  • Philips Fidelio X3
  • Philips SHP9600
  • Sennheiser HD560S
  • Audio-Technica M60x, M70x
Tabii bunlardan daha iyi performans almak için iyi bir DAC almanda fayda var. Örnek verecek olursak Fiio K5 Pro gibi bir şey. K5 Pro al diye demiyorum, fikir olsun diye örnek verdim.

Bu arada söylediğim kulaklıkların çoğu open-back veya semi-open yani ses yalıtımı olmayan kulaklıklar. Delta S örneğin closed-back, yani dışarıya ses vermeyecek tasarımı kullanıyor.

Geri
Yukarı