Ses kartı alınır mı?

Hocam peki ses yazılımı programı öneriyor musunuz? Dolby Access, DTS soundbound boom3D gibi.
Bunla ilgili bir konum var.

Bunla ilgili bir konum var.
Teşekkür ederim inceleyeceğim. Sizde aynı kulaklık modelinin farklı bir versiyonunu kullanıyorsunuz. Peki ekolayzer ayarlarını dtsnin paylaşır mısınız?

Teşekkür ederim inceleyeceğim. Sizde aynı kulaklık modelinin farklı bir versiyonunu kullanıyorsunuz. Peki ekolayzer ayarlarını dtsnin paylaşır mısınız?
Hocam ekolayzer ayarları nerede? Normal geldiği hâliyle kullanıyorum ben programı.
1612311698282.png

Escape from tarkov gibi ayak seslerinin ciddi önemli olan oyunlarda, seni anakartin ses yongası kurtarmıyor cidden. Yurt dışından ben ; Sound Blaster AE-9 aldım. İnanılmaz fark var ve bu işin ehli sayılır bu marka.

Edit: Asus markası ses kartı konusunda hiç beğenilmiyor ve tavsiye edilmiyor.

Escape from tarkov gibi ayak seslerinin ciddi önemli olan oyunlarda, seni anakartin ses yongası kurtarmıyor cidden. Yurt dışından ben ; Sound Blaster AE-9 aldım. İnanılmaz fark var ve bu işin ehli sayılır bu marka.

Edit: Asus markası ses kartı konusunda hiç beğenilmiyor ve tavsiye edilmiyor.
5200 TL fiyatı var. Benimde uzun zamandır almak istediğim bir ses kartı bu. Türkiye'de yok nedense. Halihazırda creative z kullanıyorum.

Geri
Yukarı