Ses kartı ile kullanılabilecek kulaklık önerisi

Konuyu dağıtmak, daldan dala atlatmak istemiyorum ama bir sorunun cevabını çok merak ettiğim için yazmak istedim.
Benim elimde bir zamanlar "Creative Sound Blaster X G1" ses kartı vardı. Bu kart DT990 veya DT770'i sağlıklı bir şekilde besleyebilir miydi? @Worldwideweb
300OHM'a kadar desteklediği yazıyor websitesinde

@rafetsunal 250OOHM alıp kullan, büyük ihtimal 80ohm alınca yüzde 60ken kulaklığın sınırlarına yaklaşacaksın, 250ohmda belki yüzde yüzde kulaklığın sınırlarına geleceksin.

300Ohm'a kadar desteklediği yazıyor web sitesinde.

@rafetsunal 250oohm alıp kullan, büyük ihtimal 80ohm alınca yüzde 60ken kulaklığın sınırlarına yaklaşacaksın, 250ohmda belki yüzde yüzde kulaklığın sınırlarına geleceksin.

Hocam şimdi kafama takılan sadece son bir sorun oldu. Dt 990 olanı alacağım fakat çakma olma durumundan korkuyorum. Böyle bir durum var mı bu kulaklıklarda.
Bu arkadaştan almayı planlıyorum.
Reddit'te gördüm, hoparlörleri farklı falan oluyormuş çakmalarda ve tek anlama yolu içini açmak mış.

Hocam şimdi kafama takılan sadece son bir sorun oldu. Dt 990 olanı alacağım fakat çakma olma durumundan korkuyorum. Böyle bir durum var mı bu kulaklıklarda.
Bu arkadaştan almayı planlıyorum.
Reddit'te gördüm, hoparlörleri farklı falan oluyormuş çakmalarda ve tek anlama yolu içini açmak mış.
verdiğin linkte ürün görseli zaten stock görsel.
ayrıca sahte ürünü anlayabilmek için içinin açılması gerektiğini sen söylüyorsun. arkadaştan kutu/fatura ve ürün seri no alıp firmaya mail atabilirsin veya sorgulama ekranı varsa sorgulayabilirsin.

ben sana ürün orjinal veya orjinal değil diyemem, kimse diyemez. İkinci el ürünlerde her zaman risk vardır, bu riski kendin alırsın, kontrolünü kendin yaparsın.

Verdiğin linkte ürün görseli zaten stock görsel.
Ayrıca sahte ürünü anlayabilmek için içinin açılması gerektiğini sen söylüyorsun. Arkadaştan kutu/fatura ve ürün seri no alıp firmaya mail atabilirsin veya sorgulama ekranı varsa sorgulayabilirsin.

Ben sana ürün orijinal veya orijinal değil diyemem, kimse diyemez. İkinci el ürünlerde her zaman risk vardır, bu riski kendin alırsın, kontrolünü kendin yaparsın.

Kutu, fatura, fotoğraf ve seri no istedim. Zaten bunları vermezse uğraşmaya gerek olmaz.

Geri
Yukarı