Ses kartı modeli ve ses kartı driverını nereden bulunur?

Hepsi dediğiniz nedir anlamadım.
Ses için benim verdiğimi kurun yeterli.

Şu an bilgisayarımda yüklü olan bütün driverları kaldırıp teker teker baştan yüklemek istiyorum. Çünkü bulamadığım bir driver için Driver Booster indirmiştim. İleride zarar vermesin diye şimdi silmek istedim.

Şu an bilgisayarımda yüklü olan bütün driverları kaldırıp teker teker baştan yüklemek istiyorum. Çünkü bulamadığım bir driver için Driver Booster indirmiştim. İleride zarar vermesin diye şimdi silmek istedim.

Driver boster tarzı yazılımların yarardan çok zararları var.
Buradaki tüm sürücüleri indirip kurabilirsin.
Eski sürücüler silinir yenileri kurulur.

Ekran kartın varsa onun içinde ayrı sürücü bulman lazım kendi sitesinden.

Driver boster tarzı yazılımların yarardan çok zararları var.
Buradaki tüm sürücüleri indirip kurabilirsin.
Eski sürücüler silinir yenileri kurulur.

Ekran kartın varsa onun içinde ayrı sürücü bulman lazım kendi sitesinden.

Fakat hocam sadece anakart için değil neredeyse bütün sürücüleri güncellemiş olabilir. Hepsini teker teker bulamam. En kolayı silip yüklemek değil mi?

Fakat hocam sadece anakart için değil neredeyse bütün sürücüleri güncellemiş olabilir. Hepsini teker teker bulamam. En kolayı silip yüklemek değil mi?

Tüm donanım zaten anakartın üzerinde ses LAN chipset vs anakart harici sadece ekran kartının sürücüsü lazım sana.

Silmene gerek yok sadece verdiğim adresten güncelle yeter.

Tüm donanım zaten anakartın üzerinde ses LAN chipset vs anakart harici sadece ekran kartının sürücüsü lazım sana.

Silmene gerek yok sadece verdiğim adresten güncelle yeter.

BIOS dahil hepsini indiriyorum QVL listesi dışında. Yapmam gereken bir ayar olacak mı BIOS'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı