Ses Kartı Önerisi

Furkanyıldıray

Hectopat
Daha fazla  
Bu kartlar arasında hangisi daha iyidir ? Öncelikli olarak: Müzik, oyun, bass benim için önemli. Bu kartlar arasında hangisini almalıyım ? Masaüstü pc için.

Sistem:Logitech z906(optik ile bağlamayı düşünüyorum)

Creative SB X-FI Titanium Fatality Pro. PCI Exp. Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Creative SB X-Fi Surround 5.1 Pro USB Ses Kartı Fiyatı ve Özellikleri | Bimeks

Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı - Vatan Bilgisayar

Creatıve sb z ile creatıve sb x-fi surround pro arasında kaldım. Aradaki 100 TL gibi bir farkı vermeye değer mi ? Hangisini alırsam yukarıda yazdığım özelliklere göre bana uygundur ? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar para , o kadar kalite . Her zaman doğru olmaz . Fakat bu durumda geçerli . 2. Linkteki iyidir .

Creative SB X-FI Titanium Fatality kullanıyorum. Gayette memnunum. Laptop da kullanmayacaksanız USB ses kartı almanızı tavsiye etmem.

Ses kartının iyi olduğu kadar kolonların daha önemli.Kolonların alt ve üst frekanslarına bakman gerekiyor. Boşuna o kadar para verirsin. Birde araştırmanda bir yanlış fark ettim şöyle ki 5+1 ses kartımı arıyorsun yoksa normal bir ses kartı mı? 5+1 olanlar 5 çıkışa da aktif hop. bağlaman gerekecek. Benim fikrimi sorar isen kendi ses kartın yeterli gibi geliyor yada uygun bir ses kartıda alıp kaliteli bir 5+1 alman. Ses kartı alacaksan eğer optik ses çıkışlılara bakmanı tavsiye ederim. Kablolama çok önemli.

Ben logitech z906'yı optik ile bağlayacağım 2. linkteki ve 3.linkteki kartlar arasında kaldım biri usb kartı olduğu için 3.linkteki kadar performans verebilirmi yani aralarındaki 100 tl farkı vermeye değermi sizce? Yani hangi kartla z906 dan üstün performans alabilirim?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı