Çözüldü Ses ve görüntüde ani takılmalar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusufkursun

Hectopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Video bana ait değil)
Yaşadığım durum tam olarak bu.
Sistem özelliklerim:
-RX 580 8 GB OC.
-Toshiba OCZ 480 GB TR 200.
-Corsair vengeanche LPX 8 GB 3000 MHz CL 16.
-Ryzen 5 1600.
-MSI B450M PRO VDH Plus.

(Sorun SSD'de değil ve SSD'nin okuma/yazması iyi durumda)
Sorunu son 3-4 gündür alıyorum ve almaya başlamadan önce bir kaç uygulama indirmiştim.
Virüs taraması yaptığımda virüs bulunmuyor.

Çözüm
Format atmayı deniyorum. Geri bildirim olarak sizlere bir geri dönüş sağlayacağım.👍
Başarılı bir şekilde format attım. Çözümü sanırsam format çünkü şu anda bu hatayı almıyorum.
Tarayıcı üzerinde oluyorsa donanım hızlandırma ayarlarını değiştirip deneyin.

Windows ve sürücüler güncel durumda mı?

Ekran kartından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Benim de zamanında eski ama 9800 GT'de böyle bir sorun yaşıyordum.

Anladım hocam. Büyük ihtimalle Windows güncel olmadığı için ekran kartı hatası alıyorsunuz. Uyumsuz sürücüler ve diğer yazılımlar da etki edebilir. Tavsiyem, temiz kurulum yapın. Windows güncellemesi bitmeden ekran kartı sürücünü kurmayın. Redist paketlerini eksiksiz yükleyin.

Şöyle bir sorunum var USB belleğim zaten formata hazır fakat bilgisayarım USB belleği görmüyor.

Anladım hocam. Büyük ihtimalle Windows güncel olmadığı için ekran kartı hatası alıyorsunuz. Uyumsuz sürücüler ve diğer yazılımlar da etki edebilir. Tavsiyem, temiz kurulum yapın. Windows güncellemesi bitmeden ekran kartı sürücünü kurmayın. Redist paketlerini eksiksiz yükleyin.

Sitesinden Chipset sürücüsünü indirip deneyin. Farklı USB port veya USB bellekle de deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı