Ses ve Wireless Sorunu

Linkteki paketi indirip kurun ve sistemini yeniden başlatın. Vodoo tarafından hazırlanmış ses sürücüsüdür. Birçok Realtek ses kartını çalıştırmaktadır. (Ses kartı sürücülerine ihtiyacı olan arkadaşlar için paylaşımda bulundum)
vhda22.pkg.zip

Ses sorununu hallettim ancak mikrofonla ses birbirine karışıyor ortaya kötü bi uğultu geliyor. Yani mikrofonu kapatamıyorum. Kapalı konuma getirince de kapanmıyor.. BCM4313 wireless modeli ama bulamadım. Haliba yok benim wireless için. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem Tercihleri > Ses > Giriş kısımındaki "Giriş Ses yüksekliği" seçeneğindeki ses seviyesini düşürmeyi denediniz mi?
Ayrıca belirtmek isterim laptoplarda bu tür ses sorunları meydana gelebiliyor. İmkanınız varsa harici bir mikrofon kullanın. Ör. ben harici webcam üzerindeki mikrofonu kullanıyorum. Eğer böyle bir imkanınız yoksa belirttiğim seçenekteki ses ayarlarını değiştirmeyi deneyin. Eğer bu çözüm olmazsa da farklı bir kext yükleyin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı