Sesli çalışan AIO PC nasıl temizlenir?

Souh232

Centipat
Yer
Bursa.
Daha fazla  
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
WD SN520 SDAPMUW-128G-1001 128GB 2 Nvme SSD
İşlemci
AMD Athlon silver 3050u
Bilgisayarım çok sesli çalışıyor. Temizlemek istesem de nasıl yapacağımı bilmiyorum, çünkü bilgisayarım all-in-One. Yani kasa arkaya yapışık, nasıl açacağımı da bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım çok sesli çalışıyor. Temizlemek istesem de nasıl yapacağımı bilmiyorum, çünkü bilgisayarım all-in-One. Yani kasa arkaya yapışık, nasıl açacağımı da bilmiyorum.

Taşımak istesen alıp taşıyabiliyor musun peki all in One hakkinda fazla bilgim yokta ondan soruyorum.

Taşımak istesen alıp taşıyabiliyor musun peki all in One hakkinda fazla bilgim yokta ondan soruyorum.
Taşıma konusunda normallerden daha rahat kasayı ayrı olarak taşımak zorunda kalmıyorsun ama laptop gibi de kullanamıyorsun illa prize takılı olması lazım. İndirimde diye bunu aldım kaç sene önce hiç temizlemedim kesin toz doludur içi.

Taşıma konusunda normallerden daha rahat kasayı ayrı olarak taşımak zorunda kalmıyorsun ama laptop gibi de kullanamıyorsun illa prize takılı olması lazım. İndirimde diye bunu aldım kaç sene önce hiç temizlemedim kesin toz doludur içi.

E al kasayı götür tamirciye temizlet o zaman.

ha bir de all-in-one'lar genellikle iş bilgisiyarları oyun performansı olarak çok kötü diyemem ama kesinlikle çok oyun oynayan birisi için değil.

E al kasayı götür tamirciye temizlet o zaman.
o nasıl açacak ki hiç bi vidası yok arkasında direkt yapışık

Ha bir de all-in-One'lar genellikle iş bilgisayarları oyun performansı olarak çok kötü diyemem ama kesinlikle çok oyun oynayan birisi için değil.

O nasıl açacak ki hiçbir vidası yok arkasında direkt yapışık.

Bulur illaki bir yontemini oyle dandik birine de götürme tanidigin, guvendigin biri varsa ona götür bakimlarini yaptir.

Geri
Yukarı