Çözüldü Sesli komut vererek uygulama açmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AGjesurzz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
Bir yardımcı asistan geliştiriyorum. Fakat şu kodu nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Olay şöyle: Mikrofon simgesine tıklayınca ve oraya.
-Google Play'i aç.
Gibi kodları nasıl kod üzerinde belirteceğilm?
Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam if komutu hangi sekmede? Bulamadımda.

Hocam ben isterseniz komutu hazırlayayım. Bu arada speech recognizer kullanılması gerekiyormuş.

1621705558661.png

İf komutu Control bölümünde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok kodular.io da.
C# ile de yapabilirdim fakat daha kolay olsun diye yapmadım "C# ı biliyorum."

Kodular. IO da bir butona ihtiyacınız var. Ona tıklanınca sound recorder çağırılması lazım. Ses algılandıktan sonra if komutu kullanılarak if resoult= Google Play'i aç ise activity starter ile uygulama açılması lazım. Her komut için bu kullanılacak.
Tamam hocam sağolun.

Speech recognizer'ı eklemiştim zaten projeye başlarken.
Hocam ben isterseniz komutu hazırlayayım. Bu arada speech recognizer kullanılması gerekiyormuş.

Eki Görüntüle 1036055

İf komutu Control bölümünde.
Hocam gerçekten kusura bakmayın sizide rahatsız ediyorum.Fakat eklediğim halde kodu uygulamayı açmak için bir kod yok "Herşey ekli"
@Er73748
Hocam ne diyorsunuz?
Hocam onu eklentiler bölümündenmi ekleyeceğiz?
Hocam @Er73748 kodu yaptım fakat Google Play'i aç gibi bir kod yok.

Son düzenleme:
Speech Recognizer'ı eklemiştim zaten projeye başlarken.

Hocam gerçekten kusura bakmayın sizide rahatsız ediyorum. Fakat eklediğim halde kodu uygulamayı açmak için bir kod yok "her şey ekli"
@Er73748
Hocam ne diyorsunuz?
Hocam onu eklentiler bölümünden mi ekleyeceğiz?
Hocam @Er73748 kodu yaptım fakat Google Play'i aç gibi bir kod yok.

Hocam kusura bakmayın geç gördüm. Mesaj düzenlemelerinde bildirim gelmiyor. Uygulama açmak için activity starter kullanılıyor. Google Player uygun kodu bilmiyorum. İnternetten araştırarak bulabilirsiniz. Activity starterin içine kodu yazın ve kod bölümünde activity starter için aktiviteyi başlat komutunu kullanın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı