Sessiz çalışan PSU Önerisi

Alperenae

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Color Master MB511 kasa kullanıyorum. Kendi PSU'sunu kullanıyordum. Fakat ilk günden bu yana yan odadan duyulacak kadar sesle çalışmaya başladı. Özellikle oyuna girince sesi daha da artıyor. 650W sessiz çalışacak beni üzmeyecek PSU önerir misiniz? Bütçe 300-400 TL.

Daha çıt demedi :)
Color Master PSU kullanıyorum sıkıntıyı yaşatan o oldu. Markaya fobim oldu fakat öneriniz ve ilginiz için teşekkür ederim. 😊

İmzada 1 TB HDD olduğunu gördüm sesin kaynağı o olabilir. Harddisk' in gücünü kesip deneyin bence, kasada titreşim yapıyor iğrenç bir ses çıkıyor. Benim de başıma geldi ordan biliyorum.

İmzada 1 TB HDD olduğunu gördüm sesin kaynağı o olabilir. Harddisk' in gücünü kesip deneyin bence, kasada titreşim yapıyor iğrenç bir ses çıkıyor. Benim de başıma geldi ordan biliyorum.
Maalesef denemediğim yöntem kalmadı az önce komple bilgisayarı dağıttım. Bununla ilgili konu açıyorum. Sesin ana merkezini çözemedim sinirimden ağlamak üzereyim. Konumu takip edebilirsiniz birazdan açıyorum..

Maalesef denemediğim yöntem kalmadı az önce komple bilgisayarı dağıttım. Bununla ilgili konu açıyorum. Sesin ana merkezini çözemedim sinirimden ağlamak üzereyim. Konumu takip edebilirsiniz birazdan açıyorum..
Benim 1 hafta önceki halim diyebilirim, psu fanına kadar herşeyi söktüm, en son aklıma Hdd geldi. Çıkartım harddiski gürültüden eser kalmadı. Ama 250 gb ssd ile idare etmek zorun kaldım.

350₺ seviyede sessiz psu bulmanız bence zor. Bütçenizi arttırabiliyorsanız.
Corsair rm,
Fsp hydro g ya da Hydro G Pro
Seasonic ürünleri ;
silence (sessiz) ürün olarak memnun kalabileceğiniz ürünler. Aldığım için övmüş olmak istemem ama ben FSP ile yeni sistem kurdum hiç ses yok.

Dosya Ekleri

• 7BAE03B2-0CD3-47A6-B816-F9F64A36E42F.jpeg
    7BAE03B2-0CD3-47A6-B816-F9F64A36E42F.jpeg
    148,8 KB · Görüntüleme: 377
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı