Sessiz ve RGB Klavye Önerisi

Onur Menekşe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. RGB ve güzel modları olan bir klavye arıyorum. Genelin aksine, ses çıkaran bir klavye istemiyorum. Zaten kulaklıkla oynuyorum oyunları ve ailemle yaşıyorum, o yüzden ses çıkarmasa iyi olur. Bütçem 200 lira civarıydı ama o fiyata bir şey bulunmuyor, o yüzden 300'e çıkardım. Masterkeys Lite öneriyorlar internette, en ucuz 300 TL' ye buldum. Fiyatı normalde o kadar yüksek değilmiş, 300 TL çokmuş o klavyeye. Ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ucuz olduğu için kafanızı karıştırabilir, esasında ucuz da değil ama Bloody B2100 klavyesini öneriyorum. Ancak yanında bir de Bloody A9 mouse geliyor. Corsair Gaming K55 de alabilirsin. Steelseries Apex 150 de alabilirsin ama pahalı.

Satılık - MSI DS4100 Gaming Klavye ve 5 Adet Steam Key Hediye
Tam senin istediğin gibi. Sessiz ve dokunuşu çok güzel. 7 Farklı rengi var ve renkler arası geçiş özelliğide var. Ayretten ışığı artırma ve geçiş hızı gibi ayarlarıda var. Kutusu açılmamış ve sıfırdır kesinlikle. Bende bunu kullanıyorum tavsiye derim. Kargo bedava ve 5 adet steam key veriyorum.

Ucuz olduğu için kafanızı karıştırabilir, esasında ucuz da değil ama Bloody B2100 klavyesini öneriyorum. Ancak yanında bir de Bloody A9 mouse geliyor. Corsair Gaming K55 de alabilirsin. Steelseries Apex 150 de alabilirsin ama pahalı.
Şahsen kendim kullanıyorum bloody b2100 ve V9C Mause Modelini.
Bana kalacak olursa ürün orta düzey bir ürün. Sabit yanan renkleri var ve sadece renklerin dereceleri ayarlanabiliyor. Mause'a gelecek olursak tasarım olarak iyi ele oturuyor fakat fps oyunları için uygun olduğunu düşünmüyorum. özellikle csgo için.
çünkü ani bir reaksyon göstermek istediğinde hızlıca fareyi sağa çevirip havaya kaldırıp ilk başladığın yere koymaya çalıştığında karakter kendi etrafında bir 3 4 tur dönüyor sonra duruyor bi bakmışsın ölmüşsün. yani bu çok başıma geliyor o yüzden başka bir mause arıyorum.
Klavye iyi ama fare bence iyi değil. bir problem var fareyle alakalı. ayrıyettten makro atayamıyorsun ücret istiyor o da değişik bir olay.

Logitech G 513 RGB Mekanik klavye öneriyorum. Bunu kullandıgım için tavsiye ediyorum.
merhaba hocam 2. el almayı düşünorumda uzun süredir kullanıyorsunuz biz sıkıntı oldumu genel olarak alacağım kişide 4 tuşta renkler kronik sorunluymuş gibi sıkıntılar var sizde nsaıl teşekkğrler şimdiden

Yeni konular

Geri
Yukarı