Sett çok mu güçlü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bayçözücü

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. O gün canım sıkıldı bir Sett oynayayım dedim. Fakat bence çok güçlü. Bir çar 1 V1 de beni hiç kimse alamadı skorum 27/2/8 W yeteneği ile 2556 gerçek hasar vurdum sizce sete nerf gelmeli mi ona göre bilet açacağım Riot Games'e.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. O gün canım sıkıldı bir Sett oynayayım dedim. Fakat bence çok güçlü. Bir çar 1 V1 de beni hiç kimse alamadı skorum 27/2/8 W yeteneği ile 2556 gerçek hasar vurdum sizce sete nerf gelmeli mi ona göre bilet açacağım Riot Games'e.

Bence az bile Riot'un dengesinin ne kadar başarılı olduğunu her sette karşı oynadığımda hissediyorum. Teşekkürler Riot.

Çok güçlü değil. Oyun yapma kapasitesi kısıtlı, mobil şampiyonlara karşı işe yaramaz ve zaten %50 winratede bulunan gayet dengeli bir şampiyon. Sizin karşınıza iyi oynamayanlar gelmiş.

Bilet açsanda bir şey değişmez pek ama...

Yüksek eloda yerler Sett'i. Nerflenmesi çok saçma çünkü sadece iş yapabildiği yetenek skili (W).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı