Sett ile oyun taşınır mı?

ByRyan

Picopat
Daha fazla  
Şimdi ben LoL'de OTP Sett oynuyorum 130k Sett yaptım ve sürekli top lane de kazanırım neredeyse 10 maçtan 8 tanesinde lane kazanırım güçlü olurum ama maçı taşıyamıyorum acaba Sett yetersiz mi kalıyor maçı taşımak için anlamadım acaba Sett yerine vlad, yone falan mı oynasam kararsızım. Ya da öyle mi denk geldi anlamadım çünkü lane kazanıp takıp yüzünden kaybediyorum takım zaten kötü onları taşıyamıyorum acaba Sett mi yetersiz.

Şimdi ben LoL'de OTP Sett oynuyorum 130k Sett yaptım ve sürekli top lane de kazanırım neredeyse 10 maçtan 8 tanesinde lane kazanırım güçlü olurum ama maçı taşıyamıyorum acaba Sett yetersiz mi kalıyor maçı taşımak için anlamadım acaba Sett yerine vlad, yone falan mı oynasam kararsızım. Ya da öyle mi denk geldi anlamadım çünkü lane kazanıp takıp yüzünden kaybediyorum takım zaten kötü onları taşıyamıyorum acaba Sett mi yetersiz.

Build ne çıkıyorsun? Ya da takım kötüyse ayrık ittirebilirsin.

Bende top mainim genelde tank oynuyorum bu sebeple ben maçı taşıyamıyorum. Ama oyun başında ormancıma kardeş bana çok free olmadıkça gelme mid ve bota oyna diyorum arada bir işe yaradığı oluyor. Sen zaten Sett ile gang almadan da lane kazanırsın.

Bende top mainim genelde tank oynuyorum bu sebeple ben maçı taşıyamıyorum. Ama oyun başında ormancıma kardeş bana çok Free olmadıkça gelme mid ve bota oyna diyorum arada bir işe yaradığı oluyor. Sen zaten Sett ile gang almadan da lane kazanırsın.

Lane kazanıyorum ama taşıyamıyorum.

Build ne çıkıyorsun? Ya da takım kötüyse ayrık ittirebilirsin.

Aga mesela genelde ilk item mahvolmuş 2.item çelik yürek 3.item sterak sonra da genelde haşmetli, shojin faian gidiyorum.

Bende top mainim genelde tank oynuyorum bu sebeple ben maçı taşıyamıyorum. Ama oyun başında ormancıma kardeş bana çok Free olmadıkça gelme mid ve bota oyna diyorum arada bir işe yaradığı oluyor. Sen zaten Sett ile gang almadan da lane kazanırsın.

Sett taşımaya yetmiyor mu çünkü güçlü ama biraz ağır onun yerine vlad ya da yone oynasam aha iyi taşır mıyım?

Bence taşımaya yeterli bi çar hem tank hem çok hasarı var hem cc atıyor yani Sette önde tanklayıp 1k gerçek hasar attıktan sonra kalanını yapamayan takımdadır sorun bence.

Bence taşımaya yeterli bir çar hem tank hem çok hasarı var hem CC atıyor yani Sette önde tanklayıp 1K gerçek hasar attıktan sonra kalanını yapamayan takımdadır sorun bence.

resim_2023-08-22_133730783.png

Böyle takımları yone, vlad oynasam daha iyi taşır mıyım yoksa Sett yeterli mi bilemiyorum

Geri
Yukarı