Setup dosyalarından virüs yenir mi?

healwaysdie

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle korsana destek vermediğimi söylemeliyim, fakat GTA San Andreas hiçbir yerde bulunmuyor. İndirmeye çalıştığımda setup dosyası iniyor. Açmaya korkuyorum.
Antivirüs indir diyeceksiniz fakat RAM'im zorlanıyor. Bu yüzden indiremiyorum. Ne yapabilirim? Direkt GTA'sı olan Drive veya herhangi bir linkle yazabilir mi?

Hocam indirdiğiniz sitelere göre değişir. Bilindik ismini veremediğim bazı Türk ve Yabancı siteler mevcut. Oralardaki kurulumlar kullanıcılar tarafından da sıkça tercih edilip güvenle kullanılıyor.

Öncelikle korsana destek vermediğimi söylemeliyim, fakat GTA San Andreas hiçbir yerde bulunmuyor. İndirmeye çalıştığımda setup dosyası iniyor. Açmaya korkuyorum.
Antivirüs indir diyeceksiniz fakat RAM'im zorlanıyor. Bu yüzden indiremiyorum. Ne yapabilirim? Direkt GTA'sı olan Drive veya herhangi bir linkle yazabilir mi?
Antivirüs indirip dosyayı indirmeden önce açarsın kurarsın sonra silersin.

Setup dosyası 3 Gb olduğundan taratamıyorum.

Virüs yemek zor fakat yinede insan korkuyor.Gta san andreas'ı olan bana oyunun full zip veya rar'ını atabilir mi?
Oyunun orijinal hali resmi olarak satılmadığı için link paylaşmamın bir sakıncası yoktur herhalde.

Kod:
https://drive.google.com/file/d/1VGwisEJskICCFE6Vq28udwPPd43Ige3j/view

Yeni konular

Geri
Yukarı