Sevdiğim birisi beni durduk yere her yerden engelledi

Dostum bunu demesi kolay ama nasıl hissettiğimi bilmiyorsun bunca zaman geçirdik nasıl bir anda yok edebiliyor. Aşırı üzücü bir durum.

Yakının değil, sevgilin değil. Ömür boyu sizinle kalacak gibi kendinizi inandırmasaydınız. Gerçekten sevgi beslememiş ki engeli yemişsin. Kafaya takmaya değmez. Zaten sonradan niye üzülmüşüm dersin.

Bir kişiye fazla bağlanma, senin öğretmenin olabilir doğru ama artık sıkılmış olabilir. Ayrıyeten telefonu değiştirdiği için ismini kayıt etmemiş ve yabancı bir numara olarak algılayıp engellemiş de olabilir. Yani ya senden sıkıldı ve konuşmak istemiyor ya da sen olduğunu bilmiyor. Her iki durumda da boş yere hem kendini hem onu rahatsız etme, geçmişte olan geçmişte kalır. Eskiden öğretmeninmiş, Almanya'ya taşınmış muhtemelen bir daha yüz yüze gelemeyeceksiniz boş yere kadına yazmana gerek yok. Sen de engelle ve iletişimini kes. Ayrıyeten sana iyi ve güzel şeyler yazsa ne değişecek ki, öğretmen değil mi? Öğretmenlik onun mesleği sen de onun mesleğinde bulunan yüzlerce öğrenciden birisin. Her kişinin kendisi ile iletişime geçmeye çalıştığını düşünsene rahatsız olmaz mısın? Yani kusura bakma ama fazla bağlanmışsın ve saplantı haline getirmişsin sana verebileceğim en iyi tavsiye iletişimini Kökten kesip engellemen.

Son düzenleme:
Hayır her şeyin doğal olduğundan emindim. Ayrıca dershane bittikten sonra bile görüşüyorduk. Zorunluluk olduğunu sanmıyorum.

Hocam siz fazla duygusal yaklaşmışsınız yani onun sizin öğretmeniniz olduğunu bir yerde unutmuşsunuz. Belirli bir süreden sonra büyük ihtimalle sizden sıkıldı ve bunu size söyleyip sizi kırmamak için mesaj yazmadı ama siz ısrar edince engelemek zorunda kaldı. Kendinizi onun yerine koyun bir de Almanya'ya taşındığını söylediniz bir sürü işi, derdi varken sürekli siz yazıp bir de siz darlıyorsunuz belirli bir yere kadar dayanır insan. Hem bu kadar dramatize etmeye gerek yok hayat bu, bu kadar kafaya takmamak lazım.

Seni yanlış anlamışıtır belki. Çok mesaj yazıp ilgi veriyor gibi görünmüşsündür ve kadında haliyle ona asıldığını falan sanmıştır. Seni engellemesi normal yani. Çok sıkmışsın kadını belli.

Geri
Yukarı